logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Drift Masters Drift King Of Riga 2024

Pk 02.08.2024 12:00 - Se 03.08.2024 19:00
Biķernieku kompleksā sporta bāze
40.00 - 220.00

IZPĀRDOTS - A SEKTORS 

Galvenā Biķernieku tribīne A, skatītājiem pārredzama lielākā daļa trases un konfigurācijas lielais noslēguma līkums- #fdstyle, papildus ekrāns trases pārredzamībai, lai var redzēt visu sacensību trasi. Daļai no tribīnes ir jumta pārklājums. Sēdvietu skaits ir ierobežots, tirgošanā ir pieejamas visas sēdvietas, sēdvietas nav numurētas. Brīva piekļuve ēdināšanas zonām A un D tribīņu pusē, aktivitāšu zonai un dažādām cita veida aktivitātēm kas saistītas ar sacensībām. Pieeja apbalvošanas pjedestāla zonai kā arī iespēja apmeklēt dalībnieku parku, katru dienu PĒC oficiālā sacensību noslēguma. Apmeklētājiem ir iespēja iegādāties atsevišķi “Premium parking ticket” kas ir atsevišķa auto stāvvieta iekšā sacensību norises teritorijā. Skatītājiem ir iespēja savus auto izvietot arī ārpus sacensību teritorijas, bezmaksas auto stāvvietas, vai auto stāvvietās kas maksā 3 eur diennaktī.

IZPĀRDOTS - D SEKTORS

D Tribīne, kuras atrodas blakus galvenajai Biķernieku tribīnei A. No D tribīnes skatītājiem pārredzami pirmie drifta konfigurācijas līkumi, kas ir vieni no aizraujošākajiem, ietverot bīstamo smilšu kalnu. Papildus ekrāns trases pārredzamībai, lai var redzēt visu sacensību trasi. Daļai no tribīnes ir jumta pārklājums. Sēdvietu skaits ir ierobežots, tirgošanā ir pieejamas visas sēdvietas, sēdvietas nav numurētas. Brīva piekļuve ēdināšanas zonām A un D tribīņu pusē, aktivitāšu zonai un dažādām cita veida aktivitātēm kas saistītas ar sacensībām. Pieeja apbalvošanas pjedestāla zonai kā arī iespēja apmeklēt dalībnieku parku, katru dienu PĒC oficiālā sacensību noslēguma. Apmeklētājiem ir iespēja iegādāties atsevišķi “Premium parking ticket” kas ir atsevišķa auto stāvvieta iekšā sacensību norises teritorijā. Skatītājiem ir iespēja savus auto izvietot arī ārpus sacensību teritorijas, bezmaksas auto stāvvietas, vai auto stāvvietās kas maksā 5 eur diennaktī.

PT SEKTORS


2024 gada sezonā būs pieejami TRĪS PT tribīnes- DIVAS DALĪBNIEKU PARKA MALĀ, JEB JAUNAIS PT IEPRIEKŠĒJĀS VIP TRIBĪNES VIETĀ, UN FDSTYLE LĪKUMA GALĀ TREŠĀ PT. PT tribīnēs vietu skaits ir ierobežots atbilstoši biļešu skaitam. Apmeklētājam iegādājoties PT sektora biļeti tiek garantēta sēdvieta vienā no PT tribīnēm, kuras sacensību laikā var mainīt. PT sektors ietver ieeju dalībnieku parkā, BET NOTEIKTOS LAIKOS, LŪDZAM AR TO IEPAZĪTIES DIENASKĀRTĪBĀ, nebūs atļauta pieeja dalībnieku parkam treniņu norises laikā, gan pirms kvalifikācijas, gan pirms tandēmiem. No PT sektora lieliski pārredzama lielākā daļa trases un ekrāns.  Biļete ietver iespēju atrasties dalībnieku parkā un PT sektora tribīnēs. Biļete neietver ieeju A; D un VIP tribīnēs. Ar biļeti ir piekļuve visām sacensību atvērtajām ēdināšanas zonām, kā arī  aktivitāšu zonai galveno tribīņu pusē, apbalvošanas pjedestāla zonai u.c. Apmeklētājiem ir iespēja iegādāties atsevišķi “Premium parking ticket” kas ir atsevišķa auto stāvvieta iekšā sacensību norises teritorijā. Skatītājiem ir iespēja savus auto izvietot arī ārpus sacensību teritorijas, bezmaksas auto stāvvietas, vai auto stāvvietās kas maksā 5eur diennaktī.

 

VIP BIĻETE- LET'S CHANGE  THE STYLE- NEW PLACE FOR VIP TRIBUNE

VIP sektora biļete ietver ieeju dalībnieku parkā jebkurā laikā, un atrašanos atsevišķā VIP sektorā, kur ir īpaši izveidota VIP tribīne un arī atsevišķa ēdināšanas zona. No VIP sektora tribīnēm var redzēt lielāko daļu trases, VIP sektors ir izvietots tuvu galvenajam konfigurācijas #fdstyle līkumam, jeb pašā priekšā finišam. VIP biļešu skaits ir atbilstošs VIP tribīnes sēdvietu skaitam, garantējot katram savu sēdvietu tajā. VIP sektora īpašniekiem nav pieeja PT,A un D tribīnēm. Ar VIP sektora biļeti ir piekļuve visām sacensību atvērtajām ēdināšanas zonām kā arī slēgtajai VIP bezmaksas ēdināšanas zonai, kā arī  aktivitāšu zonai galveno tribīņu pusē, apbalvošanas pjedestāla zonai u.c.

VIP sektora biļete iekļauj bezmaksas VIP auto stāvvietu trases teritorijā, speciālu VIP kakla karti un dāvanā #itsrigababy speciālo suvenīru.

VIP sektorā būs pieejamas bezmaksas dažāda veida uzkodas, salāti u.c. un  dzērieni, alkoholiskie dzērieni ir noteikts skaits uz personu(alus,sidrs), bet papildus ir iespēja arī tos iegādāties speciālā VIP bārā.

Galvenajā sacensību dienā 03.08.2024 VIP zonā būs pieejams arī siltais pamatēdiens.

 

Vairāk informācijas: http://WWW.DRIFTKINGOFRIGA.COM

Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Drift Masters Drift King Of Riga 2024 Pk 02.08.2024 12:00 Biķernieku kompleksā sporta bāze 40.00 - 220.00
Pasākums Drift Masters Drift King Of Riga 2024
Datums / Laiks Pk 02.08.2024 12:00
Norises vieta Biķernieku kompleksā sporta bāze
Cena 40.00 - 220.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 1.20 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
 
Biļetēm tiek piemērota Aģenta maksa 6.05 % apmērā no katras biļetes cenas!
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: latviešu, angļu
Bezmaksas ieeja: līdz 10 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: 02.-03.08.2024
Ieeja pasākumā: no plkst. 10:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Organizators
EVENT MASTERS SIA
Pļavmalas, Ropaži, LV-2135, Ropažu nov.,
Vien. Reģ. Nr.: 40103913961
Pasākums Drift Masters Drift King Of Riga 2024
Datums / Laiks Pk 02.08.2024 12:00
Norises vieta Biķernieku kompleksā sporta bāze
Cena 40.00 - 220.00
Šī organizatora pasākumi
Pirkt Drift Party Baroni, Jēkabpils PopulārsPopulārsDrift Party Baroni, Jēkabpils Baronu autotrase
Pirkt Daugavpils Drifta Festivāls 2024 Daugavpils Drifta Festivāls 2024 DAUGAVPILS KARTODROMS BLĀZMA
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot