logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Saglabāt noteikumus


SIA „BIĻEŠU SERVISS” INTERNETA VEIKALA LIETOŠANAS NOTEIKUMI

SIA „BIĻEŠU SERVISS” interneta veikala www.bilesuserviss.lv (tālāk tekstā i-veikals) apmeklētāji un lietotāji piekrīt un apņemas ievērot zemāk minētos lietošanas noteikumus.
I-veikalu administrē SIA „BIĻEŠU SERVISS” (tālāk tekstā BIĻEŠU SERVISS), juridiskā adrese: Rūpniecības iela 34a-3a, Rīga, LV-1045, e-pasts: info@bilesuserviss.lv; tālr. +371 66100335.

1. Līguma priekšmets
1.1. BIĻEŠU SERVISS pārdod pasākumu biļetes pēc organizatoru pieprasījuma un organizatoru interesēs, un nav tiesīgs noteikt vai mainīt biļešu cenas un realizācijas noteikumus, ieskaitot sēdvietu izvietojumu, zāles ietilpību un citus parametrus, izsniegt vai atlīdzināt nozaudētās, iznīcinātās vai bojātās biļetes.
1.2. Biļešu serviss ir tiesīgs veikt specializēto biļešu veidlapu maiņu to bojājuma gadījumos, pie nosacījuma, ka biļešu veidlapa ir identificējama un pircējs to ir saņēmis BIĻEŠU SERVISA tirdzniecības tīkla kasēs.
1.3. Tiesības un saistības sakarā ar biļetēm nosaka un izsludina pasākuma organizators un BIĻEŠU SERVISS neuzņemas saistības par šo tiesību un saistību saturu vai izpildīšanu. BIĻEŠU SERVISS nav pasākuma organizatora vai jebkuras citas personas, kas atbildīga par pasākuma saturu, kvalitāti, informāciju vai reklāmu, pārstāvis.

2. Cenas un norēķini
2.1. Biļešu cenas un i-veikalā pieejamo biļešu skaits par attiecīgo cenu var mainīties līdz brīdim, kad klients biļetes ir ielicis savā iepirkumu grozā.
2.2. Tirdzniecībā uz vienu pasākumu vienlaicīgi var būt biļetes dažādās cenu kategorijās.
2.3. Pasākuma organizators patur tiesības patstāvīgi izstrādāt savu biļešu pārdošanas stratēģiju, iepriekš par to nebrīdinot nedz BIĻEŠU SERVISU, nedz potenciālos pasākuma apmeklētājus un biļešu īpašniekus.
2.4. Saskaņā ar pasākuma organizatora stratēģiju, tirdzniecībā var būt speciāli biļešu piedāvājumi vai speciālas cenas, kuru nosacījumi un termiņi ir norādīti atsevišķi katra pasākuma aprakstā.
2.5. I-veikalā izvēlēto biļešu apmaksai tiek dotas 15 minūtes, kuru laikā klients veic darījuma apmaksu, izmantojot AS “Citadele banka”, AS “Luminor Bank”, AS "SEB banka",  AS “Swedbank” bankas internetbankas vai maksājuma kartes (VISA, VISA Electron, MAESTRO, American Express). Norēķiniem caur internetbanku apkalpojošā banka var piemērot papildus apkalpošanas maksu atkarībā no noteikumiem, uz kādiem klientam ir noslēgta vienošanas ar konkrēto banku. Lai pārliecinātos par personiskajiem apkalpošanas noteikumiem, klientam jāsazinās ar savu apkalpojošo banku.

2.6. Izvēloties biļešu saņemšanas veidu „Piegāde Latvijā”, „Piegāde Igaunijā, Lietuvā” vai „Piegāde pasaulē”, biļešu apmaksa ar maksājumu kartēm tiek pārtraukta 10 dienas pirms pasākuma norises datuma. Izmantojot AS “Citadele banka”, AS “Luminor Bank”, AS "SEB banka",  AS “Swedbank” bankas internetbankas – 7 dienas pirms pasākuma norises datuma.
2.7. Ja 15 minūšu laikā klients nav veicis apmaksu, tas nozīmē, ka darījums nav noticis. Biļetes automātiski tiek atbrīvotas brīvai tirdzniecībai un klientam pirkšanas process ir jāveic no jauna.
2.8. Biļešu iegāde interneta veikalā www.bilesuserviss.lv ir maksas pakalpojums, kā arī, piegādes maksa, ja tā ir noteikta izvēlētajam piegādes veidam,  tiek pievienota kopējai pirkuma summai.
2.9. I-veikalā nav iespējama biļešu rezervācija, apmaksa par izvēlētajām biļetēm ir jāveic 15 minūšu laikā pēc to pievienošanas pirkuma grozam.
2.10. BIĻEŠU SERVISS ir tiesīgs anulēt jebkuru pirkumu, ja pastāv aizdomas par darījuma iespējamu krāpniecisku raksturu, citas personas interneta bankas, maksājuma kartes un/vai maksājumu kartes datu izmantošanu, tādā veidā, preču un pakalpojumu iegāde, ir pretlikumīga. Par šādu noziedzīgu darījumu vainīgā persona var tikt saukta pie atbildības saskaņā ar Latvijas Republikas Krimināllikumu.
 
3. Piegāde
3.1. I – Biļete  (PDF formātā) nosūtīšana uz klienta norādīto elektroniskā pasta adresi (0.00 € ). Biļete, kura izdrukāta uz A4 izmēra lapas PDF formātā (Portable Document Format dokuments). Dokumenta atvēršanai un drukāšanai nepieciešama bezmaksas datorprogramma Adobe Reader - PDF dokumentu lasītājs, pieejams Adobe mājaslapā - www.adobe.com.
3.1.1. I – Biļeti pircējs papildus var izdrukāt uzreiz pēc maksājuma veikšanas, atgriežoties pie tirgotāja, vai saglabāt to un izdrukāt vēlāk no pircēja lietotāja konta www.bilesuserviss.lv i-veikalā, sadaļā „Pirkuma vēsture”.
3.1.2. I – Biļeti pircējs papildus var izņemt šādās kasēs: Rīgas Kongresu Nams, Dailes teātris, uzrādot personu apliecinošu dokumentu (pase vai ID apliecība);
3.2. Viedbiļete- elektroniskā biļete mobilajā ierīcē.
3.2.1. Viedbiļete tiek nosūtīta pircējam kopā ar pdf biļeti uz klienta norādīto elektronisko pasta adresi. Viedbiļeti iespējams saglabāt viedtālrunī Apple ierīcēs (iPhone, iPad) izmantojiet Wallet, kas ir jau instalēta visās iOS ierīcēs. Android ierīcēs, izmantojiet Pass 2U.
3.3. Omniva pakomāts (Latvijas robežās) (Cena 2,87+PVN 21% 0,63) (3.50 €)
3.3.1. Jūsu pirkums tiks izsūtīts 7 darba dienu laikā uz Jūsu izvēlēto pakomātu. Jūs saņemsiet sms un e-pastu ar aicinājumu doties tam pakaļ.
3.4. Piegāde Latvijā (Cena 7.06+PVN 21% 1.48) 8.54 € - pasūtītās biļetes klients saņem ne ātrāk kā 5. darba dienā, bet ne vēlāk kā 15. darba dienā pēc naudas pārskaitījuma veikšanas.
3.4.1. Piegāde tiek veikta darba dienās no 9.00 – 16.00. Izvēloties piegādi ar kurjeru, jānorāda precīza adrese, kā arī durvju kods, stāvs, kabineta numurs un cita tamlīdzīga, precīza informācija par biļešu saņemšanas vietu, kā arī kontakttālrunis. Pie biļešu saņemšanas klientam jāuzrāda personu apliecinošs dokuments (pase vai ID apliecība). Atsevišķos gadījumos var tikt lūgts uzrādīt arī maksājuma karti, ja apmaksa notikusi ar maksājuma karti.
3.5. Piegāde Lietuva, Igaunija (Cena 10,74+PVN 21% 2,26) 13.00 € - pasūtītās biļetes klients saņem ne ātrāk kā 5. darba dienā, bet ne vēlāk kā 15. darba dienā pēc naudas pārskaitījuma veikšanas.
3.5.1. Piegāde tiek veikta darba dienās no 9.00 – 16.00. Izvēloties piegādi ar kurjeru, jānorāda precīza adrese, kā arī durvju kods, stāvs, kabineta numurs un cita tamlīdzīga, precīza informācija par biļešu saņemšanas vietu, kā arī kontakttālrunis. Pie biļešu saņemšanas klientam jāuzrāda personu apliecinošs dokuments (pase vai ID apliecība). Atsevišķos gadījumos var tikt lūgts uzrādīt arī maksājuma karti, ja apmaksa notikusi ar maksājuma karti.
3.6. Piegāde pasaulē (Cena 63.64+PVN 21% 13.36) 77.00 € - pasūtītās biļetes klients saņem ne ātrāk kā 5. darba dienā, bet ne vēlāk kā 15. darba dienā pēc naudas pārskaitījuma veikšanas.
3.6.1. Piegāde tiek veikta darba dienās no 9.00 – 16.00. Izvēloties piegādi ar kurjeru, jānorāda precīza adrese, kā arī durvju kods, stāvs, kabineta numurs un cita tamlīdzīga, precīza informācija par biļešu saņemšanas vietu, kā arī kontakttālrunis. Pie biļešu saņemšanas klientam jāuzrāda personu apliecinošs dokuments (pase vai ID apliecība). Atsevišķos gadījumos var tikt lūgts uzrādīt arī maksājuma karti, ja apmaksa notikusi ar maksājuma karti.
3.7. Apstiprinot biļešu saņemšanas veidu, biļešu piegādes veida maiņa nav iespējama.
3.8. Noteiktie termiņi ir aptuveni un BIĻEŠU SERVISS neuzņemas atbildību par nokavēšanos biļešu piegādē, ja tas noticis tāpēc, ka klients norādījis neprecīzus datus vai nav bijis sastopams piegādei norādītajā adresē.
3.9. Gadījumā, ja neesat saņēmis pasūtītās biļetes noteiktajā laikā, lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz e-pastu info@bilesuserviss.lv vai zvanot pa informatīvo tālruni 66100335 darba dienās no plkst. 9:00 - 17:30
 
4. Tirgotāja atbildība
4.1. Viens klients vienā pirkuma reizē var iegādāties ne vairāk kā 8 biļetes uz vienu pasākumu, ja pasākuma organizators nav noteicis citādāk.
4.2. BIĻEŠU SERVISS nepārbauda lietotāja personību, izņemot tā lietotājvārdu un paroli.
4.3. Personas dati, ko apstrādā BIĻEŠU SERVISS saskaņā ar šiem Lietošanas noteikumiem, ir tikai dati, ko tiešsaistē iesniedz BIĻEŠU SERVISS i-veikala apmeklētājs vai lietotājs, norādot datus biļešu iegādei vai reģistrējoties kā lietotājs BIĻEŠU SERVISS i-veikalā.
4.4. BIĻEŠU SERVISS kontaktinformācija ir norādīta šo Lietošanas noteikumu sākumā, kā arī ir pieejama vietnē www.bilesuserviss.lv.
4.5. Ne BIĻEŠU SERVISS, ne pasākuma organizators nepārbauda biļetes pircēja vai īpašnieka personas identitāti, nedz arī uzņemas atbildību par zaudējumiem, kas varētu rasties tā rezultātā.
4.6. BIĻEŠU SERVISS nepārbauda lietotāja tiesības iegādāties biļetes ar atlaidi. Šādas biļetes iegāde negarantē ieeju pasākuma teritorijā. Ieejas tiesības pasākumā šādos gadījumos pārbauda norises vietā.
4.7. I-veikala lietošanas noteikumu pārkāpšana dod  BIĻEŠU SERVISAM tiesības bloķēt pieeju un/vai anulēt jebkuru lietotāja biļešu pirkumu.
4.8. BIĻEŠU SERVISS nav atbildīgs par rakstiem, komentāriem un citiem datiem mājas lapā, kurus ievieto i-veikala lietotājs vai mājas lapas apmeklētājs.
4.9. BIĻEŠU SERVISS mājas lapa var saturēt atsauksmes un saites uz vispasaules informāciju internetā, tā kā BIĻEŠU SERVISS nevar kontrolēt šīs vietas un tur izvietoto informāciju, BIĻEŠU SERVISS neuzņemas atbildību par atbilstību, nozīmību un informāciju šajās vietās.
4.10. Jebkura šīs mājas lapas lietošana (biļešu pārdošanai, reklāmai, biznesa piedāvājumiem un citām komerciāla rakstura aktivitātēm), ieskaitot atsauces uz BIĻEŠU SERVISS ir aizliegta bez BIĻEŠU SERVISS rakstiskas atļaujas.

5. Pircēja atbildība
5.1. I-veikala lietotājs apņemas netraucēt i-veikala darbību un tehnoloģiskos risinājumus. Jebkāda i-veikala darbības pārraudzība, kopēšana, reproducēšana, piemērošana, lietošana un datu publicēšana jelkādos nolūkos ir aizliegta. Jebkāda darbība, kas izsauc nesaprātīgi liela informācijas apjoma lejupielādi no i-veikala vai biļešu rezervācijas sistēmas, ir aizliegta.
5.2. Lietojot i-veikalu tās lietotājs piekrīt:
5.2.1. ka ir vismaz 18 gadu vecs, pilnu atbildību nesoša persona (7-18 gadus vecām personām ar ierobežotu atbildību ir nepieciešams pilnu atbildību nesošas personas apstiprinājums, ka viņām ir dotas tiesības lietot i-veikalu);
5.2.2. ievērot visus i-veikala lietošanas noteikumus;
5.2.3. uzņemties pilnu atbildību par to, lai viņa lietotājvārds vai parole netaptu zināma trešajām personām;
5.2.4. neizmantot biļešu apmaksai 3.personas maksājumu karti;
5.2.5. ievērot biļešu lietošanas noteikumus, kas norādīti uz katras biļetes.
5.3. Lietošanas noteikumu pārkāpšana dod BIĻEŠU SERVISAM tiesības bloķēt pieeju un/vai anulēt jebkura lietotāja biļešu pirkumu.

6. Pasūtījuma atcelšana/Darījuma summas atmaksa
6.1. Saskaņā ar Ministru kabineta noteikumos Nr.255 , „Noteikumi par distances līgumu”. Atteikuma tiesību izmantošana, punktā: 22.12. tiek noteikts, ka patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja - līgums noslēgts par izmitināšanas pakalpojumiem (izņemot līgumus par dzīvojamo telpu īri), preču pārvadāšanu, transportlīdzekļu īri, ēdināšanu vai izklaides pasākumiem, ja pakalpojuma sniedzējs apņemas sniegt pakalpojumu noteiktā dienā vai noteiktā laikposmā; , tāpēc lietotāja nopirktās biļetes netiek uzpirktas atpakaļ, izņemot gadījumus, kad organizators ir paziņojis savādāk.
6.2. Gadījumā, ja pasākums ir atcelts, pārcelts vai tā norises vieta ir mainīta, BIĻEŠU SERVISS nav atbildīgs par biļešu apmaiņu vai atlīdzinājumu.
6.3. Pasākuma atcelšanas/pārcelšanas gadījumā klientam tiek atmaksāta tikai biļetes nominālā vērtība.
6.4. Biļešu apmaiņu vai atlīdzināšanu, ja pasākums ir atcelts/pārcelts, organizē pasākuma organizators vai BIĻEŠU SERVISS pēc attiecīgas vienošanās noslēgšanas ar pasākuma organizatoru.
6.5. BIĻEŠU SERVISS neuzņemas atbildību par atceltajiem pasākumiem, to rīkošanu un reklāmu vai informāciju, kas saistīta ar pasākumu, tāpat kā par iespējamiem zaudējumiem vai kompensāciju izmaksu, kas varētu rasties pasākuma atcelšanas/pārcelšanas gadījumā.
6.6. Visas sūdzības par pasākuma saturu, kvalitāti un reklāmu iesniedzamas pasākuma organizatoram.
6.7. Jebkuras nesaskaņas, kas var rasties, iepērkoties i-veikalā, tiek risinātas saskaņā ar Latvijas Republikas teritorijā valdošo likumdošanu.
6.8. Šie noteikumi ir pieejami BIĻEŠU SERVISS mājas lapā www.bilesuserviss.lv, sadaļā “KĀ PIRKT”, kur tos iespējams arī lejupielādēt un saglabāt.
6.9. Noteikumi ir pieejami arī katra reģistrētā lietotāja individuālajā kontā.


Saglabāt noteikumus

Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot