logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Biļešu veidi


Biļetes veidlapa
Biļete ir izgatavota no īpaša dizaina termopapīra ar iestrādātiem aizsardzības elementiem, kas pasargā to no viltojumiem. Šī veida biļetes tiek iegādātas biļešu tirdzniecības vietās: http://www.bilesuserviss.lv/lat/tirdzniecibasvietas/visiI-biļete
Biļete PDF formātā, ko pircējs var izdrukāt uzreiz pēc maksājuma veikšanas www.bilesuserviss.lv interneta veikalā vai saglabāt to un izdrukāt vēlāk. Ja pirkumu esi veicis kā reģistrēts lietotājs, i-biļete būs pieejama lietotāja kontā sadaļā „Mani pirkumi”. Dokumenta atvēršanai nepieciešama bezmaksas datorprogramma Adobe Reader - PDF dokumentu lasītājs.


.

Biļešu apkalpošanas maksa


Interneta veikalā www.bilesuserviss.lv par katru iegādāto biļetes vienību tiek piemērota apkalpošanas maksa - 1.20 euro (Cena: 0.99 + PVN 21% 0.21).

Tirdzniecības vietās par katru iegādāto biļetes vienību tiek piemērota biļešu apkalpošanas maksa - 1.20 euro (Cena: 0.99 + PVN 21% 0.21).

Atsevišķiem pasākumiem var tikt piemērota Aģenta maksa, kas var atšķirties dažādiem pasākumiem, var tikt izteikta % no biļešu summas vai konkrētā summā un ir atkarīga no vienošanās ar konkrēto pasākuma organizatoru.

Pasākumiem kas notiek ārvalstīs var tikt piemērotas maksas, kas atkarīgas no norises vietām un vispārējiem biļešu tirdzniecības tirgus nosacījumiem konkrētajā valstī.

NB! Papildus apkalpošanas maksai par biļešu iegādi interneta vietnē www.bilesuserviss.lv, var tikt piemērota maksa atkarībā no izvēlētā biļešu saņemšanas veida.

NB! Pasākuma atcelšanas/pārcelšanas gadījumā klientam tiek atmaksāta tikai biļetes nominālā vērtība.
 

Apmaksas veidi


Internetbankas maksājums. Maksājumus var veikt ar šādu internetbanku starpniecību: AS “Citadele banka”, AS “Luminor Bank”, AS "SEB banka", AS “Swedbank”;

Maksājumu karte. Ja maksājums veikts ar jebkuras bankas debetkarti vai kredītkarti, tad biļetes iespējams izņemt līdz pasākuma dienai (ieskaitot), bet ne ātrāk kā 5.darba dienā pēc maksājuma veikšanas.;

Apmaksa ar pārskaitījumu. Apmaksas veids paredzēts korporatīvajiem klientiem. Lai iegādātos biļetes, veicot apmaksu ar pārskaitījumu, uz SIA „BIĻEŠU SERVISS” e-pastu info@bilesuserviss.lv jānosūta pieprasījums ar pasākuma nosaukumu, biļešu skaitu, piegādes veidu un jānorāda uzņēmuma rekvizīti.


Biļešu saņemšana

 
I-biļete e-pastā – i-veikalā iegādātās biļetes tiek nosūtītas uz norādīto e-pasta adresi.

Omniva pakomāts – (Latvijas robežās) 3,5 euro (Cena 2,87+PVN 21% 0,63)

Piegāde Latvijā – 8,54 euro (Cena: 7,06+PVN 21% 1,48);
 
Piegāde Lietuva, Igaunija – 13,00 euro (Cena: 10,74+PVN 21% 2,26);
 
Piegāde pasaulē – 77,00 euro - (Cena: 63,64+PVN 21% 13,36);
 
NB! Atgādinām, ka, apstiprinot biļešu saņemšanas veidu pirkuma veikšanas brīdī, biļešu piegādes veida maiņa pēc apmaksas veikšanas nav iespējama!
 

Citi ar biļešu izsniegšanu saistītie pakalpojumi

 
Apkalpojot savus klientus, SIA "Biļešu Serviss" saglabā tiesības piemērot papildus maksu par sniegtajiem pakalpojumiem.
Biežāk izmantoto pakalpojumu maksa:
Biļešu maiņa 2,42eur (2,00eur + PVN 21% 0,42 eur)
Rēķina sagatavošana juridiskām personām 6,05 eur (5,00eur + PVN 21% 1,05eur)
Biļešu rezervācija par katru biļeti 1,20eur (0,99eur + PVN 21%, 0,21eur)
 
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot