logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

2024 FIA European Motorcross Championship

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
2024. gadā FIA Eiropas motokrosa čempionāta III posms un Lietuvas motokrosa čempionāta II posms

Jau vairākus gadus motosporta kluba "Vilkyčiai" rīkotais Eiropas motokrosa čempionāta posms ik reizi piesaista tūkstošiem skatītāju, kuri vēlas savām acīm redzēt Vecā kontinenta spējīgākos sacīkšu braucējus. Tradicionāli ik gadu viņiem cimdu met arī Lietuvas sportisti, kuri brauc "Buggy 1600" tehnikā. Tomēr šogad sacensību organizatori nolēma pacelt pasākuma latiņu vēl augstākā līmenī un kopā ar Eiropas motokrosa čempionāta posmu aizvadīt arī Lietuvas motokrosa čempionāta sacensības.
Pērn valstī notikušais čempionāts uz Vilkyčius atveda Eiropas krosa čempionāta spēcīgākos dalībniekus, tāpēc skatītājiem nebija laika garlaikoties. Vilkīšu trasē kuplā skaitā pulcējušies autokrosa līdzjutēji vēroja bezkompromisa cīņu, līkumus, kas prasīja no pilotiem vēsus nervus, daudz kontaktu un vairākus apgāšanās. Lietuvas autosporta cienītājiem šogad atkal būs iespēja redzēt vecā kontinenta ātrākos autokrosa pilotus.
Sacensību sākums sestdien no pulksten 11, bet svētdien no pulksten 8. Pasākuma laikā klātesošos sagaida pārsteigumi, tradicionālā ekskluzīvo antīko automašīnu izstāde, kā arī būs iespēja aplūkot jaunos, uzticamos un jaudīgos "AODES" četrriteņus, kurus šeit prezentēs "Motoway" pārstāvji. " izstāžu zāle, un 8. jūnijā. 20:00 notiks mākslinieka no Latvijas koncerts, uz kuru visi, kas būs iegādājušies konkursa biļeti, varēs ieiet bez maksas.
Gaidām visus 8.-9.jūnijā Vilkyčos. Gaidāms brīnišķīgs motokrosa festivāls, kurā sacentīsies ātrākie Eiropas sportisti. Šāda mēroga autokrosa pasākums mūsu valstī ir vienīgais gada laikā.

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot