logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Līdz Kaulam: Zīmēšanas nodarbības kopā ar mākslinieci Laimdotu Malli

Ce 07.03.2024 17:30 - Ce 18.04.2024 19:30
Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu

Aicinām uz četru zīmēšanas nodarbību ciklu, kura laikā "līdz kaulam" varēs iepazīt dažādus muzeja eksponātus un dažādas zīmēšanas tehnikas. Izvēlies sev interesantāko nodarbību vai nāc uz visām četrām! 

Ne anatomijā, ne mākslā priekšzināšanas nav nepieciešamas. Visi zīmēšanai nepieciešamie materiāli un nelieli atspirdzinājumi iekļauti cenā. Nodarbības laikā radītos zīmējumus ņem sev līdzi un pārsteidz ģimeni un draugus!  

Laimdota Malle ir beigusi maģistrantūras programmu Manchester Metropolitan University, Lielbritānijā, un maģistrantūru Latvijas Mākslas akadēmijā. Šobrīd Laimdota Malle ir rezidējošā māksliniece RSU Anatomijas muzejā. 

Vairāk informācijas: http://am.rsu.lv

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Iepriekšpārdošana ir beigusies Līdz Kaulam: Kopbiļete zīmēšanas nodarbībām kopā ar mākslinieci Laimdotu Malli Līdz Kaulam: Kopbiļete zīmēšanas nodarbībām kopā ar mākslinieci Laimdotu Malli - RSU Anatomijas muzejs
Pirkt Līdz Kaulam IV: Korozijas Preparāti Zīmēšanas nodarbības kopā ar mākslinieci Laimdotu Malli Līdz Kaulam IV: Korozijas Preparāti Zīmēšanas nodarbības kopā ar mākslinieci Laimdotu Malli RSU Anatomijas muzejs
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot