logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Bambie Thug

Ce 26.09.2024 20:00
Palladium Rīga

KONCERTZĀLĒ PALLADIUM RĪGA UZSTĀSIES EIROVĪZIJAS SENSĀCIJA “BAMBIE THUG” 

Ar savu pirmo koncertu Rīgā viesosies īru mākslinieki “Bambie Thug”, kas pirms pāris nedēļām ar savu iespaidīgo priekšnesumu šokēja Eirovīzijas skatītājus visā Eiropā. Koncerts norisināsies 26. septembrī koncertzālē “Palladium”. Biļetes uz koncertu būs pieejamas no otrdienas, 28. maija, “Biļešu Serviss” tīklā.

“Bambie Thug”, īstajā vārdā Bembija Reja Robinsona, savas muzikālās gaitas uzsāka vien 2020. gadā, izlaižot provokatīvu dziesmu “Birthday”, kuras video klipa versija izpelnījās gan atbalstītāju uzslavas, gan konservatīvāk noskaņotu mūzikas patērētāju kritiku. Vēlāk mākslinieki izlaida ne mazāk šokējošus skaņdarbus “P.M.P”. “Egregore” un citus. Muzikālo stilu paši dēvē par “Ouija-pop”, kas, kā atzīst “Bambie Thug”, ir pašizdomāts termins, lai raksturotu vairāku mūzikas žanru sintēzi, tādējādi piešķirot radītajai mūzikai, kas jau robežojas ar mākslas formu, unikalitāti un spēju pastāvēt ārpus iepriekš noteiktām robežām. 

Savās performancēs viņi turpina to, ko iesāka ar video klipiem muzikālās karjeras sākumā – caur provokāciju graut sociopolitiskos stereotipus, izaicinot konservatīvi domājošo publiku ar šokējošiem šoviem. Robinsona sevi definē kā nebināru personu un aktīvi darbojas LGBTQ+ scēnā, slaveno dziesmu “Doomsday blue” pasludinot par kvīru komūnas himnu, bet paši sevi kronējot par raganu.

2024. gada janvārī “Bambie Thug” tika ierindoti starp kandidātiem Īrijas nacionālajā Eirovīzijas atlasē ar dziesmu “Doomsday Blue, tādējādi strauji iegūstot skatītāju atbalstu un pārliecinoši uzvarot gan skatītāju, gan žūrijas balsojumā. Pēc atlases rezultātiem Īrijas Eirovīzijas fanu vidū valdīja divi noskaņojumi – kamēr atbalstītāji kliedza “Sūtiet raganu!”, otra nometne savā petīcijā savāca tūkstošiem parakstu, aicinot diskvalificēt māksliniekus un izraudzīties konkursam citu dziesmu. 

“Bambie Thug” atbalstītāju vidū bija arī vairākkārtējais Eirovīzijas uzvarētājs Džonijs Logans, kurš dziesmā saskatīja potenciālo konkursa uzvarētāju un aicināja īru tautu atbalstīt māksliniekus. Vēlāk konkursa finālā viņi ieguva augsto 6. vietu, kas ir labākais Īrijas sasniegums pēdējo 24 gadu laikā. Pašpasludinātā īru ragana “Bambie Thug”, 26. septembrī, koncertzālē Palladium Rīga. Biļetes “Biļešu serviss” tīklā no 28. maija. 

Vairāk informācijas: http://www.fbi.lv

Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Bambie Thug Ce 26.09.2024 20:00 Palladium Rīga 29.00
Pasākums Bambie Thug
Datums / Laiks Ce 26.09.2024 20:00
Norises vieta Palladium Rīga
Cena 29.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 1.20 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
Biļetes aizliegts izmantot jebkādos konkursos un kampaņās bez koncerta organizatora atļaujas.
 
Tirdzniecībā uz šo pasākumu ieejas biļetes (stāvvietas) ir dažādās cenu grupās. Cenu grupas pēc satura un kvalitātes neatšķiras. Vispirms lūdzam iegādāties lētākas biļetes.
 
Jebkura vecuma apmeklētājam ir jābūt atsevišķai ieejas biļetei. Pasākuma apmeklētājiem nav vecuma ierobežojumu, taču vecākiem, kuri nepavada uz koncertu savus bērnus, kas jaunāki par 16 gadiem, atgādinām, ka bērniem atrasties uz ielas bez pieaugušā pēc plkst. 22.00 Latvijā ir aizliegts.
 
Apmeklētājiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām: Apmeklētājam ratiņkrēslā kopā ar pavadoni nepieciešama viena biļete.
 
Pasākuma programma:
19:00 tiek atvērtas ieejas
20:00 pasākuma sākums

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Palladium Rīga
Marijas iela 21 (Ieeja no Pērses ielas) Rīga Latvija
Organizators
BDG concerts SIA
BDG concerts SIA
Ūdens iela 12 - 106, Rīga, LV-1007, Rīga,
Vien. Reģ. Nr.: 40103422688
Pasākums Bambie Thug
Datums / Laiks Ce 26.09.2024 20:00
Norises vieta Palladium Rīga
Cena 29.00
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt The HU PopulārsPopulārsThe HU Palladium Rīga
Pirkt Brit Floyd Brit Floyd Palladium Rīga
Pirkt Thirty Seconds To Mars - Seasons PopulārsPopulārsThirty Seconds To Mars - Seasons Arēna Rīga
Pirkt Trentemøller Trentemøller Palladium Rīga
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot