logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Metallica & Symphony by Scream Inc.

Ce 08.08.2024 19:30
Dzintaru koncertzāle, Jūrmala
Pēc neskaitāmiem skatītāju lūgumiem grupa Metallica & Symphony by SCREAM INC izsludina vasaras papildkoncertu Jūrmalā ar savu jauno programmu Dzintaru koncertzālē.
 
Šajā dienā Jūrmalas pludmalē sakarsīs ne tikai smiltis, bet arī Dzintaru koncertzāles skatuve.

Mēs aicinām jūs uz unikālu notikumu, kurā jūs varēsiet dzirdēt leģendārās grupas Metallica dziesmas, pavadoši simfoniskajam orķestrim. Klasika un modernitāte saplūdīs vienā un parādīsies skatītājiem visā savā izcilajā skaistumā. Un simfoniskās mūzikas un smagā roka unikālā kombinācija sniegs šai izrādei patiešām mistisku nokrāsu un neordināru atmosfēru.
 
Tā ir unikāla iespēja vēlreiz dzirdēt Metallica pārsteidzošos hitus, tāpat kā viņu slavenajā S&M koncertā. 1999. gadā tika izdots slavenais šīs legendas darbs - dubultais koncerta albums ar Sanfrancisko simfonisko orķestri. Panākumi bija pārliecinoši. Un droši var teikt, ka gaidāmais koncerts arī nevienu neatstās vienaldzīgu!
 
Protams, Metallica neprasa nekādu īpašu iepazīstinājumu. Šodien viņi jau ir īsta legenda, pazīstama un mīlēta miljoniem cilvēku visā pasaulē. Vairāk nekā 30 gadus viņu mūzika ir satricinājusi daudzu fanu prātus. Katrs roka mīļotājs ciena viņu ikonisko 1991. gada albumu "Black Album". Grupa iekļuva Rock and Roll Slavas zālē, saņēma vairākas prestižas balvas un dalījās skatuves ar lielāko daļu žanra gigantu. Viņi demonstrēja neaprakstāmu enerģiju koncertos un izpildīja augstākajā līmenī visur - pat Ziemeļu polā un Antarktīdā!
 
SCREAM INC. ir īsts grupas sekotājs, kas ir guvis panākumus un cieņu gan Metallica fanu, gan roka fanu vidū kopumā. Grupa izpildīs simfoniskas versijas no dziesmām, kas iemūžinātas 1999. gada S&M albumā. SCREAM INC. ir pazīstams kā viena no labākajām Metallica tribūtbandom pasaulē. Kopš 2008. gada kolektīvs ir pastāvējis un ir devies uz vairāk nekā 1000 izpārdotiem koncertiem valstīs, piemēram, Vācijā, Austrijā, Čehijā, Igaunijā, Grieķijā, Nīderlandē, Portugālē, Spānijā, Polijā un Ukrainā.
 
Nav šaubu, ka mūziķu profesionālisms, neaptveramā enerģija un mīlestība pret Metallica mantojumu ļaus viņiem izpildīt šo koncertu augstākajā līmenī, ar nerealitātes entuziasmu un dedzību. Šiem puišiem ir pietiekami daudz degvielas un akumulatora enerģijas, varat būt droši! Jūs šo šovu atcerēsieties uz visiem laikiem!

Informācija un korporatīvie piedāvājumi: info@euroconcert.lv
 
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Metallica & Symphony by Scream Inc. Ce 08.08.2024 19:30 Dzintaru koncertzāle, Jūrmala 16.27 - 75.93
Pasākums Metallica & Symphony by Scream Inc.
Datums / Laiks Ce 08.08.2024 19:30
Norises vieta Dzintaru koncertzāle, Jūrmala
Cena 16.27 - 75.93
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 1.20 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
Biļetēm tiek piemērota Aģenta maksa 8.47% apmērā no katras biļetes cenas!
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~2h
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā:  ir

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Dzintaru koncertzāle, Jūrmala
Turaidas iela 1 Jūrmala Latvija
Organizators
EUROCONCERT SIA
EUROCONCERT SIA
Muižas iela 19 k-1 - 2, Jūrmala, LV-2010, Jūrmala
Vien. Reģ. Nr.: 40203347333
Pasākums Metallica & Symphony by Scream Inc.
Datums / Laiks Ce 08.08.2024 19:30
Norises vieta Dzintaru koncertzāle, Jūrmala
Cena 16.27 - 75.93
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt Semjons Aļtovs / Семён Альтов ((Mainīts pasākuma laiks un norises vieta),(pārcelts no 05.05.2024 un 7.06.2024) Semjons Aļtovs / Семён Альтов ((Mainīts pasākuma laiks un norises vieta),(pārcelts no 05.05.2024 un 7.06.2024) Bellevue Park Hotel Riga
Pirkt Marcello Rota ar simfonisko orķestri Marcello Rota ar simfonisko orķestri Dzintaru koncertzāle, Jūrmala
Pirkt Extreme show Pulse PopulārsPopulārsExtreme show Pulse Daugavpils Olimpiskais Centrs
Pirkt Monstri Halovīna brīvdienās / Монстры на Халлоунских каникулах (krievu val.) Monstri Halovīna brīvdienās / Монстры на Халлоунских каникулах (krievu val.) Kino Splendid Palace
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot