logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Maksims Galkins / Максим Галкин

Tr 07.08.2024 19:00
Lielais Dzintars, Liepāja

7. augustā koncertzālē “Lielais Dzintars” uzstāsies talantīgais, harizmātiskais un Latvijas publikas sirsnīgi iemīļotais humorists Maksims Galkins. Viņa koncerti ir neizsmeļams pozitīvo emociju avots un lielisks veids, kā uzlabot garastāvokli. Biļetes uz Maksima Galkina koncertu ir labākā dāvana, nepalaidiet garām iespēju iegādāties tās jau tagad. 

Pēdējos gados Maksims Galkins gandrīz nepārtraukti atrodas pasaules turnejā pa visiem kontinentiem un valstīm, kur katru reizi viņu vienmēr sagaida publikas ovācijas. Mākslinieka turnejas grafiks ir ieplānots pa stundām, bet tomēr katru dienu notiek kas jauns, par ko gribas pastāstīt no skatuves. Tā dzimst jauna programma “Skaistā tuvotne”, ko Latvijas publika ieraudzīs šovasar. Maksims Galkins ir viens no retajiem māksliniekiem, kurš katru reizi koncertos piedāvā skatītājiem atjauninātu programmu.

Maksima Galkina koncertus nevar iespiest kāda konkrētā žanra rāmjos. Tajos ir gan dziesmas un parodijas, gan dzirksteļojošs humors un sirsnīga saruna ar skatītājiem.
Daba ir apveltījusi mākslinieku ar unikālu jaunības, gudrības, humora izjūtas, muzikalitātes un plastiskuma apvienojumu. Reti kurš mākslinieks spēj pilnībā kontrolēt publikas uzmanību divas stundas pēc kārtas, atrodoties uz skatuves vienatnē. Taču Maksimam Galkinam tas ļoti labi padodas. Šis mākslinieks eleganti un perfekti kontrolē skatītāju noskaņojumu, ne uz mirkli nelaižot vaļā publikas uzmanību. Galkins lieliski izjūt savu auditoriju un, šķiet, sirsnīgi sarunājas ar to, it kā stāstot par dzīvi pēkšņi atbraukušajiem vecajiem draugiem.

Viņa talanta maģija reti kuru atstāj vienaldzīgu. Jau divas sezonas Maksima Galkina koncerti Latvijā tiek izpārdoti dažu dienu laikā. Viņš iekaroja publikas mīlestību daudzās Latvijas pilsētās. Nav šaubu, ka arī šovasar mākslinieku sagaida publikas ovācijas, bet skatītājus – pozitīvo emociju lādiņš, ka arī dažas smieklu un lieliskā garastāvokļa stundas!

 

 

Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
Maksims Galkins / Максим Галкин Tr 07.08.2024 19:00 Lielais Dzintars, Liepāja
Pasākums Maksims Galkins / Максим Галкин
Datums / Laiks Tr 07.08.2024 19:00
Norises vieta Lielais Dzintars, Liepāja
Der zināt
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Lielais Dzintars, Liepāja
Radio iela 8 Liepāja Latvija
Organizators
THE EVENTS AGENCY SIA
Ganību dambis 22D, Rīga, LV-1045, Rīga,
Vien. Reģ. Nr.: 40103848958
Pasākums Maksims Galkins / Максим Галкин
Datums / Laiks Tr 07.08.2024 19:00
Norises vieta Lielais Dzintars, Liepāja
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt bbno$ bbno$ Palladium Rīga
Pirkt Maksims Galkins / Максим Галкин Maksims Galkins / Максим Галкин Dzintaru koncertzāle, Jūrmala
Pirkt Maksims Galkins / Максим Галкин PopulārsPopulārsMaksims Galkins / Максим Галкин Dzintaru koncertzāle, Jūrmala
Pirkt Maksims Galkins / Максим Галкин Maksims Galkins / Максим Галкин Rojas brīvdabas estrāde
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot