logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Jussendo. Favourite of mine

Pk 20.09.2024 20:00
Splendid Palace
32.54 - 108.47

Pasākums, kuru nedrīkst palaist garām.

Greznajā Splendid Palace zālē pulcēsies vieni no Latvijas labākajiem mūziķiem, lai izpildītu Pop-Soul dziedātājas skaņdarbus ar unikālu, dziļu un  juteklisku vokālu – Jussendo. Starp viņas radošajiem sasniegumiem ir konkursa Jaunais vilnis laureātes tituls, kurā viņa pārstāvēja Latviju Raimonda Paula paspārnē.

Viņas dziesmu izpildes stils bieži tiek salīdzināts ar tādām pasaules zvaigznēm kā Joss Stone un Diana Krall. Jussendo spilgtais un sulīgais vokāls neatstās vienaldzīgus un sagādās patiesu baudījumu visiem mūzikas gardēžiem.

Koncertā uzstāsies slaveni Latvijas mūziķi, tostarp iemīlotais saksofonists Raivo Stašāns, kā arī īpašais vakara viesis - ugunīgais afroamerikāņu basģitārists un dziedātājs Džeimss Verts (James Werts, ASV).

Pirmo reizi varēs dzirdēt dziesmas no debijas albuma “Favourite of mine”, kura autore un komponiste ir pati Jussendo. Albums ierakstīts Latvijas Radio studijā, piedaloties tādiem džeza un popmūzikas meistariem kā Artis Orubs, Jānis Kalniņš, Edvīns Ozols un Raimonds Macats. Tāpat skaņdarbu aranžēšanā piedalījies leģendārais Ričs Kellers (ASV), kurš sadarbojas ar pasaules līmeņa mūziķiem.

Jussendo dziesmās dzirdamas dažādu mūzikas stilu ietekmes, kas tradicionāli tiek uzskatītas par stilistiskās izsmalcinātības iemiesojumu. Kompetentā stilu kombinācija, piemēram, soul, funk, džezs, regejs, paceļ Jussendo radošumu garīgās baudas augstumos un palīdz neaizmirst par vienkāršiem priekiem un cilvēcisku pieredzi.

Jussendo melodiskās dziesmas papildinās iespaidīgas video projekcijas, kas atspoguļo katra skaņdarba noskaņu, un programmā prezentētās graciozās, liriskās balādes piešķirs relaksācijas un filozofiskas apceres piesitienu.

 

Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Jussendo. Favourite of mine Pk 20.09.2024 20:00 Splendid Palace 32.54 - 108.47
Pasākums Jussendo. Favourite of mine
Datums / Laiks Pk 20.09.2024 20:00
Norises vieta Splendid Palace
Cena 32.54 - 108.47
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 1.20 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
Biļetēm tiek piemērota Aģenta maksa 8.47% apmērā no katras biļetes cenas!
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: latviešu, angļu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta 
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 19:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav 

 


Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Kino Splendid Palace
Elizabetes iela 61 Rīga Latvija
Organizators
El Barrel SIA
Gaujas iela 43 - 1, Rīga, LV-1026, Rīga,
Vien. Reģ. Nr.: 40203466693
Pasākums Jussendo. Favourite of mine
Datums / Laiks Pk 20.09.2024 20:00
Norises vieta Splendid Palace
Cena 32.54 - 108.47
Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt International Ocean Film Tour - IOFT Vol.10 International Ocean Film Tour - IOFT Vol.10 Kino Splendid Palace
Pirkt Dmitrijs Bikovs Jaunā pasaule Radošais vakars Rīgā Dmitrijs Bikovs Jaunā pasaule Radošais vakars Rīgā Kino Splendid Palace
Pirkt Vera Polozkova / Вера Полозкова JaunsJaunsVera Polozkova / Вера Полозкова Kino Splendid Palace
Pirkt Leonīds Parfjonovs 'Nesen un vienmēr' Jaunā programma 'Mūsu ēra. 2016-2020' Rīgā Leonīds Parfjonovs 'Nesen un vienmēr' Jaunā programma 'Mūsu ēra. 2016-2020' Rīgā Kino Splendid Palace
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot