logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Ed Sheeran, +-=÷× 2024 Tour

Se 03.08.2024 18:00
Dariaus ir Girėno stadionas
203.20 - 223.20
Nākamvasar Kauņā - vienīgais Eda Šīrana šovs Baltijā  
 
3. un 4. augustā nesen atjaunotajā S. Darjusa un S. Girēna stadionā Kauņā uzstāsies neskaitāmu muzikālo balvu īpašnieks, pasaules popmūzikas superzvaigzne Eds Šīrans.
Šovs notiks viņa fenomenālās “+ – = ÷ x Tour” (“The Mathematics Tour”) turnejas ietvaros ar absolūti unikālu 360 grādu skatuvisko un audiovizuālo uzbūvi.
 
Zināms, ka koncerta īpašā viesa statusā apstiprināts britu dziedātājs Kalums Skots, taču ļoti iespējams, ka viņš nebūs vienīgais.
 
Nākamvasar tā būs Eda Šīrana vienīgā uzstāšanās visā Baltijā, kamēr stadiona ietilpība ir un paliek gana ierobežota, tāpēc nepalaid garām savu iespēju iegādāties biļeti laikus!
 
Biļešu tirdzniecība 4. augusta koncertam visā www.bilesuserviss.lv tīklā sāksies 30.oktobrī, plkst. 10.00.
 
Uzmanību!
Lai iegādātos biļetes, pircējam jābūt reģistrētam www.bilesuserviss.lv kontam. Biļetes būs tikai elektroniskā formā, un tās pircējiem tiks piegādātas neilgi pirms pasākuma.
Lai novērstu otrreizēju biļešu tirdzniecību, tālākpārdošanu un dažādus krāpšanas veidus, biļetes tiks personificētas (ar pircēja vārdu un uzvārdu), un viena persona varēs nopirkt tikai 6 biļetes. Pērkot biļetes, lūdzu, pārliecinieties, vai pircēja vārds ir ierakstīts pareizi, jo pircējam pie ieejas būs jāuzrāda dokumenti.
Sīkāk ar noteikumiem lūdzam iepazīties www.EdSheeranKaunas.com !
 
Pagājuši jau 5 gadi kopš iepriekšējās reizes, kad megazvaigzne Eds Šīrans uzstājās Baltijā, un šoreiz apmeklētāji varēs piedzīvot viņa visu laiku iespaidīgāko šovu. Pirmkārt, uzmanību piesaista brīnišķīgi izstrādātā cilindriskā skatuves konstrukcija, kura, lēni rotējot, nodrošina to, ka visu laiku mūziķis atrodas ar seju pret saviem faniem. Virs skatuves novietots 360 grādu displejs un vēl seši ģitāras mediatora formas ekrāni, uz kuriem projicē tuvplāna skatus tiem, kas atrodas tālāk no pamatskatuves. Un to ik pa laikam papildina krāšņi, bet vienlaikus diskrēti pirotehniskie efekti, kas trāpīgi akcentē atsevišķas dziesmu daļas.
 
Matemātikas tūres koncepcija ir vienkārša, bet atbildīga: apkopot Šīrana veikumu pēdējo 12–13 gadu laikā. Tāpēc koncerta sarakstā iekļauti būtībā visi hiti no viņa vairāk nekā desmit gadus ilgās karjeras: Shivers, The A Team, Castle on the Hill, Thinking Out Loud, Photograph, Perfect, Shape of You, Bad Habits, Sing, You Need Me, I Don't Need You, Eyes Closed, Overpass Graffiti, Galway Girl utt.
 
Tiem laimīgajiem, kuriem jau bija iespēja apmeklēt kādu no šīs viņa turnejas koncertiem, trūkst vārdu, lai aprakstītu visu sajūtu gammu:
"Šovs, kas ilgi paliks atmiņā".
"Šis koncerts bija kā atskaite, un es absolūti neko tajā nemainītu. Šī ir patiesi pārsteidzoša pieredze”.
"Ja vispār ir kāds koncerts, kuru es noteikti negribētu palaist garām, tad tas bija šis Eda Šīrana koncerts."
 
Tajā pašā laikā koncerta apmeklētāji atzīst, ka: “neskatoties uz stadiona iespaidīgo izmēru un skatuves pārsteidzošo tehnisko līmeni (tai skaitā smalki dozētiem teatrālajiem un pirotehnikas efektiem), koncerts likās pat gana intīms. Iespējams, tas tāpēc, ka Šīrans atrodas rotējošās skatuves centrā, kas nodrošina to, ka viņš vēršas pie visiem un ikvienam”.
 
Tas ir tieši tas, ko vēlējās sasniegt Šīrana tehniskā komanda: “Mēs gribējām paveikt ko tādu, ko iepriekš nebijām darījuši… padarīt šovu tik īpašu, pat unikālu, cik vien mēs to spējām. Bez šaubām, tehniski tas ir apjomīgs šovs, taču tam piemīt kaut kas no teātra elementiem, rūpīga uzmanība detaļām, kas kopā palīdz radīt šo unikālo izskatu”.
 
Bez pārspīlējumiem Eds Šīrans ir viens no visu laiku veiksmīgākajiem izpildītājiem un dziesmu autoriem. Plašsaziņas līdzekļi dāsni dāļā epitetus, raksturojot viņa ieguldījumu pasaules populārajā mūzikā:
" De facto - visas paaudzes balss".
“Globālās popkultūras būtība”.
“Viens no šīs paaudzes ievērojamākajiem popkarjeras pārstāvjiem”.
"Britu mūzikas ikona".
 
7 pilnapjoma studijas albumi, 17 mazapjoma albumi, 65 singli un tā tālāk un tā joprojām - kopumā Šīrana ieraksti pārdoti vairāk nekā 150 miljonos eksemplāru, padarot viņu par vienu no visveiksmīgākajiem māksliniekiem populārās mūzikas vēsturē.
Šīrans saņēmis 185 balvas un 467 to nominācijas, tostarp vairākas Grammy, Brit, BBC, MTV, Ivor Novello, AMA utt., utt.
Līdz šim katra no Šīrana 4 pasaules turnejām pārspēja vienu rekordu pēc otra. Iepriekšējo “Divide Tour” apmeklēja gandrīz 9 miljoni cilvēku, un tās apgrozījums bija gandrīz 1 miljards dolāru. Nebūs pārsteigums, ka “The Mathematics Tour” pārspēs pat šos iespaidīgos ciparus.
 
Tāpēc nepalaidiet iespēju to redzēt savām acīm!
 
 
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Ed Sheeran, +-=÷× 2024 Tour Se 03.08.2024 18:00 Dariaus ir Girėno stadionas 203.20 - 223.20
Pasākums Ed Sheeran, +-=÷× 2024 Tour
Datums / Laiks Se 03.08.2024 18:00
Norises vieta Dariaus ir Girėno stadionas
Cena 203.20 - 223.20
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 1.20 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
UZMANĪBU! Stāvbiļetēm ir dažādas cenas, augstāka cena nenozīmē lielākas privilēģijas. Izvēlieties lētākas biļetes, kamēr tās ir pieejamas.
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: angļu
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~4h
Ieeja pasākumā: no plkst. 16:00
Pārtraukums: 30min
 

 
Noteikumi un nosacījumi:
  • Pēc pirkuma veikšanas saņemsiet pirkuma apstiprinājumu e-pastā. Biļetes tiks nosūtītas atsevišķā e-pastā pirms pasākuma.
  • Jūsu biļete (-es) tiks piegādātas uz e-pasta adresi, kas norādīta veicot iegādi.
  • Apmeklētājiem ierodoties grupās, galvenajam pircējam (oficiālā biļešu pārdevēja vietnē norādītā persona) ir jābūt klāt personīgi, lai visa grupa varētu iekļūt norises vietā. Visiem grupas apmeklētajiem jāierodas norises vietā vienlaikus.
  • Lai biļetes būtu derīgas, galvenajam pircējam ierodoties pasākumā, kopā ar biļeti (-ēm) ir jāuzrāda personu apliecinošu dokumentu ar fotogrāfiju (ID karti vai pasi).
  • Jūsu pirkumā iegādātās biļetes ir atceļamas jebkurā laikā un ir pasākuma organizatora īpašums.
  • Organizatori pārdod biļeti/-es tieši gala apmeklētājam. Visi biļešu pirkumi tiks uzraudzīti un, ja būs pamatotas aizdomas, ka biļetes iegādātas tālākai izplatīšanai / pārsūtīšanai, tas tiks uzskatīts par šo noteikumu pārkāpumu un pirkums var tikt atcelts pēc rīkotāja ieskatiem.
  • Biļete/-es NEKAVĒJOTIES KĻŪST NEDERĪGAS, ja TĀS tiek pārdotas VAI PIEDĀVĀTAS PĀRDOŠANAI, ja vien pārdošana nenotiek ar oficiālā biļešu pārdošanas partnera starpniecību. Biļetes, kas pārdotas, izmantojot trešās puses un citas neatļautas tirdzniecības vietas un veidus, tostarp tiešsaistes vietnes, nebūs derīgas ieejai pasākumā. Biļetes tālākpārdošana padara biļeti nederīgu - biļete var tik atzīta par nederīgu iekļūšanai pasākumā.
  • Biļešu tirdzniecība ir ierobežota – ne vairāk kā 6 biļešu iegāde vienai personai.
  • Ieejai pasākumā būs derīgas biļetes, kas iegādātas tikai pie apstiprinātiem biļešu pārdošanas partneriem. Pasākuma norises vietas pārstāvji patur tiesības atteikt ieeju pasākumā.
  • Apmeklētājiem var būt nepieciešams ievērot jebkādus pasākuma norises laikā valstī noteiktos COVID-19 pulcēšanās ierobežojumus un noteikumus.
 

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Dariaus ir Girėno stadionas
Perkūno al. 5 Kaunas Lietuva
Organizators
L Tips Agency LT, UAB
Girulių g. 5, Vilnius, LT-12124 , Vilnius,
Vien. Reģ. Nr.: 305919989
Pasākums Ed Sheeran, +-=÷× 2024 Tour
Datums / Laiks Se 03.08.2024 18:00
Norises vieta Dariaus ir Girėno stadionas
Cena 203.20 - 223.20
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot