logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Haapsalu Itaalia Muusika Festival 2024

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu

No popa līdz folkam: Nākamā gada Hāpsalas Itālijas Mūzikas festivāla mākslinieki ir Ricchi e Poveri un Riccardo Fogli

Nākamā gada jūnija pirmajā nedēļas nogalē Hāpsalas Bīskapa pils pagalmā atkal norisināsies Itālijas Mūzikas Festivāls. Šoreiz pilskalna pagalmā iemīļoto Itālijas mūziku atskaņos Ricchi e Poveri, Riccardo Fogli, Piero Mazzocchetti un Canzoniere Grecanico Salentino.

Hāpsalas Itālijas Mūzikas Festivāla galvenais mākslinieks 1. jūnijā būs Ricchi E Poveri. Ansamblis tika izveidots 1967. gadā Itālijā, Dženovā. Grupas veiksmes pamatā bija Itālijas melodiskās popmūzikas un no ASV slavenākajām apvienībām gūtās iedvesmas sajaukums. Grupa 1985. gadā uzvarēja Sanremo mūzikas festivālā, kā arī uzstājās Eirovīzijas dziesmu konkursā. 1980. un 1990. gados mūziķu repertuārā tika iekļauti tā laika slavenākie itāļu hiti “Mamma Maria”, “Made in Italy” un “Se m'innamoro”.

Itālijas balādes un popdziesmas Bīskapa pilī izpildīs arī Riccardo Fogli. 1982. gadā mākslinieks uzstājās Sanremo mūzikas festivālā ar dziesmu “Storie di Tutti i Giorni”. Līdz šodienai Fogli ir izdevis vairāk nekā 30 albumu, un viņi pazīstamāko hitu vidū ietilpst “Ti Amo Pero”, “Compagnia” un “Il Segreto del Tempo”.

Romantiskā vakara gaitā vēl varēs dzirdēt Itālijas dziedātāju un tenoru Piero Mazzocchetti. Sākumu savai karjerai viņš lika Vācijā, kur viņu ievēroja München Bayern kādreizējie spēlētāji, kas viņu sāka sponsorēt. Pēc līguma noslēgšanas ar Universal Music mākslinieks koncertēja pa Vāciju un beigās nonāca arī savā dzimtajā zemē Itālijā, kur piedalījās lielākajos mūzikas festivālos un televīzijas pārraidēs, kā arī ir vairākas reizes dziedājis duetā kopā ar Jose Carreras.

Itālijas tradicionālo mūziku kultivējošā grupa ar nosaukumu Canzoniere Grecanico Salentino uz Hāpsalu atvedīs Salento reģiona mūziku. Viņu daiļrade ir tradicionālās un modernās mūzikas sajaukums, kā arī koncerti ir pilni ar spridzinošu enerģiju, kaisli un ritmu, kas aizved publiku maģiskā ceļā. 

Hāpsalas Itālijas Mūzikas Festivāls notiks 1. jūnijā Hāpsalas Bīskapa pils pagalmā. Lētākās biļetes pieejamas līdz novembra beigām. Precīzāka informācija par festivālu ir atrodama šeit: https://itaaliafestival.ee/

Pavadoņiem, kas pavada apmeklētāju ratiņkrēslā vai apmeklētāju ar citām pārvietošanās grūtībām, ieeja ir bez maksas. Apmeklētājiem ar īpašām vajadzībām (uz apliecinājuma pamata) un viņu pavadoņiem pie galvenajiem vārtiem tiks nodrošināta ieeja bez rindas. Hāpsalas Bīskapa pilī nav pārvietošanos apgrūtinošu trepju vai apmales akmeņu. Apmeklētājiem ratiņkrēslā un viņu pavadoņiem tiks nodrošināta pieeja īpašai platformai. Automašīnas novietošana Pils laukuma tuvumā. Ar automašīnas novietošanas iespējām lūdzam iepazīties Hāpsalas Pilsētas pašvaldības mājaslapā. Ja rodas jautājumi par pieejamību, lūdzam vērsties info@monstermusic.ee   

Pasākuma ietvaros

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot