logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne
 
3. Lielais Koncerts norisināsies 2024. gada 1. jūnijā Mežaparka estrādē!
 
Pēc diviem spožiem un atmiņā paliekošiem sadziedāšanās svētkiem 3. Lielais Koncerts pieskandinās Mežaparka Lielo estrādi šī gada 1. jūnijā. 
 
Arī 3. Lielais Koncerts saglabās līdzšinējo vērienu un uz skatuves pulcēs ap 100 Latvijas mūziķu, kuri pārstāvēs ļoti daudzveidīgus muzikālos žanrus. Programmu veidos tautā iemīļotas dziesmas, kas ietērptas jaunās aranžijās un tapušas dažādās pārsteidzošās sadarbībās. Uz vienas skatuves kāps aktuālākās pašmāju mūzikas zvaigznes, estrādes grandi, kā arī klasiskās mūzikas profesionāļi kas kopīgi radīs nebijušu skanējumu pasākuma daudzveidīgajai programmai.
 
SHIPSEA, PĒRKONS, BERMUDU DIVSTŪRIS, OLGA RAJECKA, DZELZS VILKS, DAGAMBA, WIESULIS, BET BET, IEVA AKURATERE, ANSIS, ZIGFRĪDS MUKTUPĀVELS, DINĀRA RUDĀNE, NORMUNDS RUTULIS, PATRISHA, OZOLS, GUSTAVO, AIJA ANDREJEVA, SUDDEN LIGHTS, LAURIS REINIKS, PND, VESTARDS ŠIMKUS, u.c. kopā ar SINFONIETTA RIGA un LATVIJAS RADIO BIGBENDS.
 
Pasākuma dalībnieku saraksts tiks papildināts.
 
Koncerta apmeklētājus priecēs grandioza skatuves instalācija ar speciāli veidotām videoprojekcijām katrai repertuāra dziesmai. Tajā būs integrēti dziesmu teksti, aicinot skatītājus dziedāt līdzi visiem zināmos dažādu laikmetu megahitus.
 
Arī skatuves novietojums būs savdabīgs un pretējs ierastajam. Skatītāju sēdvietas atradīsies koru podestos, kas ļaus labi pārredzēt pasākumu. Zemāk būs izvietotas stāvvietas un fanu zona ar īpaši nodalītu teritoriju pie pašas skatuves. 
VIP zonā paredzētas atsevišķas sēdvietas zem jumta ar pieeju atsevišķiem bāriem un labierīcībām Mežaparka Lielās estrādes Kokaru zālē. Pēc koncerta programmas izskaņas VIP biļešu īpašniekiem būs iespēja apmeklēt oficiālo Lielā Koncerta balli ar pārsteiguma viesu dalību.
 
Biļetes par izdevīgāu cenu ir pieejamas līdz 2024. gada 1. martam.
 
Koncerta norises vieta: Mežaparka Lielā estrāde, Ostas prospekts 11, Rīga.
 
Pirmie mākslinieki uz skatuves kāps plkst. 20.30., ieeja pasākumā no plkst. 18.30.
 
Pasākuma norises vietā aizliegts ienest ēdienus un dzērienus, darbosies kafejnīcas un bārs.
 

Vairāk informācijas: http://www.lielkoncerts.lv

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot