logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Igaunijas Aviācijas dienas 2024

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu

Igaunijas Aviācijas dienas 2024

Igaunijas Aviācijas dienas 2024 notiks 8. - 9. jūnijā.

Igaunijas Aviācijas dienas ir Baltijas lielākais aviācijas pasākums. Aviācijas dienu iniciators aizvien ir Igaunijas Aviācijas muzejs, un svarīgākie partneri ir Igaunijas Gaisa spēki un Igaunijas Aviācijas akadēmija.

Igaunijas Aviācijas dienas 2024 tradicionāli ir divu dienu ilgs pasākums (8. - 9. jūnijs). Abu dienu programma ir relatīvi līdzīga. Aviācijas dienas tiek organizētas Igaunijas Aviācijas muzeja teritorijā un tai tuvumā esošajā gaisa telpā. Aviācijas dienās vienlaikus atzīmēs arī Gaisa spēku 105. gadadienu. Tam par godu tiks atklāta pastāvīgā ekspozīcija „2002-2024. 22 gadi Igaunijas Gaisa spēkos. Robinson helikopteri un piloti.”

Tiks organizēti trīs aktivitāšu virzieni:        

Statiskās ekspozīcijas: studentu “saules auto” prezentēšana, uzņēmumu reklāmas boksi, Igaunijas Aviācijas klastera bokss, Igaunijas Aizsardzības līgas un NATO sabiedroto kaujas tehnikas prezentācija, Igaunijas Gaisa spēku un Policijas un robežsardzes aviācijas vienības, kā arī sabiedroto aviācijas tehnikas prezentācija.

Aviācijas programma: Scandinavia Air Show, Jiri Kaljuvē (Jüri Kaljundi), NATO patruļlidmašīnu pārlidojumi.

Apmeklētāju izklaides pasākumi un ēdināšana. Bērniem būs rotaļu stūrīši, adrenalīna ķērājiem – katapulta un lēkšanas tornis.

Cita starpā ar uguns priekšnesumu uzstāsies 2021. gada Red Bull Slack Warrior čempions Tauri Vahesāre (Tauri Vahesaare).

Aviācijas muzeja vārti tiks atvērti plkst. 10.00, un aviācijas programma sāksies plkst. 12.00. Aviācijas dienu durvis tiks slēgtas plkst. 18.00. Precīzāka aviācijas dienu programma tiks publicēta nedēļu pirms aviācijas dienu sākuma mājaslapā  www.lennundusmuuseum.ee.

Apmeklētāji varēs iepazīties arī ar pastāvīgo ekspozīciju “80 gadi kopš Normandijas desanta. Aviācijas loma uzvarā.” Būs atvērta arī bruņutehnikas modeļu privātkolekcija “Tanki no II Pasaules kara līdz mūsdienām.”

NB! Programmā iespējamas arī dažas no laikapstākļiem u.c. atkarīgas izmaiņas.

Stāvvietas pakalpojumu sniegs blakus esošais moto centrs Lange Motokeskus. Apmaksājot biļetes, iepirkumu grozam var pievienot arī stāvvietas biļeti (5€).

 


Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot