logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Art&Wine radošā meistarklase: Pašu rokām darinātas sveces

Pk 19.04.2024 18:00 - Sv 05.05.2024 16:30
Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Radošā meistarklase - sveču izgatavošana savām rokām.
 
Profesionāla meistara pavadībā jūs:
 
• izgatavosiet 2 sveces ar savām rokām
• nobaudīsiet vīnu
• iegūsiet neticamas emocijas
• interesanti pavadīsiet laiku
• saņemsiet vērtīgas atsauksmes no draugiem un ģimenes
 
Ļaujieties skaistuma un smaržu pasaulei un 3 stundu laikā izveidojiet 2 skaistas un smaržīgas sveces, izmantojot tikai augstākās kvalitātes materiālus. Radošā un mājīgā atmosfērā mūsu pieredzējušie meistari jūs pavadīs cauri katram procesa solim.
 
Jūs varēsiet izvēlēties savu sveču formu un eksperimentēt ar dažādiem aromātiem un krāsām, lai radītu unikālas sveces, kas atspoguļo jūsu personību.
 
Mēs piedāvājam tikai augstākās kvalitātes dabīgo vasku, kā arī dažādus dekoratīvos elementus un instrumentus, lai jūs varētu piešķirt savām svecēm īpašu pievilcību.
 
Ļaujiet savai radošajai enerģijai uzplaukt. Iegūstiet neaizmirstamu pieredzi un paņemiet līdzi ne tikai savas sveču gatavošanas prasmes, bet arī 2 unikālas, pašu rokām darinātas, atmosfēras un siltuma pilnas sveces, kas būs skaists jūsu mājas rotājums vai ideāla dāvana jūsu mīļajiem.
 
Iepriekšēja pieredze NAV nepieciešama.
 
Meistarklases cenā ir iekļauti visi sveču izgatavošanas materiāli. 2 sveces, kuras jūs izgatavosiet meistarklases laikā, jūs paņemsiet līdzi uz mājām.
 

Vairāk informācijas: https://artandwine.club/lv/artwine/tproduct/599226053-398207229371-pau-rokm-darintas-sveces-03122023-1330

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Pirkt Art&Wine radošā meistarklase: Pašu rokām darinātas sveces JaunsJaunsArt&Wine radošā meistarklase: Pašu rokām darinātas sveces Art and Wine studija
Pirkt Art&Wine radošā meistarklase: Pašu rokām darinātas sveces JaunsJaunsArt&Wine radošā meistarklase: Pašu rokām darinātas sveces Art and Wine studija
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot