logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne
Lasīt vairāk

Diemžēl neparedzētu apstākļu dēļ atcelti The Music Of ABBA | Arrival from Sweden koncerti Valmierā, Rīgā un Liepājā šī gada 28., 29. un 30.decembrī.

Diemžēl neparedzētu apstākļu dēļ atcelti The Music Of ABBA | Arrival from Sweden koncerti Valmierā, Rīgā un Liepājā šī gada 28., 29. un 30.decembrī. Lai saņemtu atpakaļ naudu par iegādātajām biļetēm, lūdzam līdz 2026. gada 11.janvārim aizpildīt anketu (ŠEIT). Naudas atmaksa tiks veikta līdz 2026.gada 25.janvārim. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Diemžēl mums jāpaziņo, ka koncerts ZEBRENE 13.12.2025. tiek pārcelts uz 17.01.2026.

Cienījamais biļešu īpašniek!   Diemžēl mums jāpaziņo, ka koncerts ZEBRENE 13.12.2025. tiek pārcelts uz 17.01.2026. Decembris ir izaicinājumu pilns laiks veselībai, un diemžēl vīrusu sezona nav saudzējusi arī mūziķus, tādēļ koncerts tiek pārcelts uz 17. janvāri. Koncerta iegādātās biļetes būs derīgas uz 17.01.2026. koncertu. Ja gadījumā netiekat uz jauno datumu, jums ir iespēja pieteikties uz naudas atgriešanu. Lūdzam aizpildīt anketu, kas ir pieejama ŠEIT  līdz 15. janvārim. Atmaksa tiks pārskaitīta uz to pašu kontu, no kura tika veikts pirkums.   Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un pateicamies par sapratni.

Informējam, ka Trīs Babas Jagas un Jaunais gads', kas bija plānots 2026. Gada 1. Janvārī Lielajā Dzintarā, Liepājā ir ATCELTS.

Informējam, ka Trīs Babas Jagas un Jaunais gads', kas bija plānots 2026. Gada 1. Janvārī Lielajā Dzintarā, Liepājā ir ATCELTS. Nauda par internetā iegādātajām biļetēm tiks automātiski atgriezta bankas kontā, no kura tika veikts pirkums. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Jūras ainava ar haizivīm un dejotāju / Морской пейзаж с акулами и танцовщицей

Cienījamie skatītāji! Ziņojam, ka izrāde "Jūras ainava ar haizivīm un dejotāju" tiek atcelta visos turpmāk norādītajos datumos: 19., 20., 21., 27., 28., 30. decembrī, 20. 21. 29. 30. janvārī

Pārcelts - Carnival Youth Mežaparka Zaļajā teātrī

Informējam, ka  no organizatoriem neatkarīgu iemeslu dēļ grupas “CARNIVAL YOUTH” KONCERTS MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ TIEK PĀRCELTS UZ 3. JŪLIJU!  “Savā ziņā priecīgi jaunumi visiem, kuri nevar sagaidīt koncertu. Tiksimies dienu ātrāk - jau pēc 9 mēnešiem!” saka grupas dalībnieki.

Pārcelts- ISMO | Whoo Hoo! | World Tour

Informējam, ka no organizatoriem neatkarīgu iemeslu dēļ ISMO | Whoo Hoo! | World Tour, kas bija paredzēts 2025. gada 28. Septembrī, Xiaomi Arēna tiek pārcelts uz 2026. gada 27. maiju. Notikuma vieta un laiks paliek nemainīgs. Visas iegādātās biļetes ir derīgas un tās nav nepieciešams mainīt.

Pārcelts- Hamlet Jesús Herrera Flamenco Ballet. William Shakespeare

Informējam, ka no organizatoriem neatkarīgu iemeslu dēļ tiek pārcelts Hamlet Jesús Herrera Flamenco Ballet. William Shakespeare koncerts, kas bija paredzēts 2025. gada 25. Augustā, Dzintaru koncertzālē, Jūrmalā. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Pārcelts: Gleb Samoilov & The Matrixx

Informējam, ka koncerts Gleb Samoilov & The Matrixx, kas bija plānots 21.08.25. Wondersalā,  no organizatoru neatkarīgu apstākļu dēļ ir pārcelts uz 11.10.25. Notikuma laiks un vieta paliek nemainīgs. Visas iegādātās biļetes paliek derīgas un tās nav nepieciešams mainīt.

Svarīga informācija - Leģendārās grupas Kino koncerts

Ja biļešu tirdzniecība atsāksies mūsu mājas lapā, mēs jūs papildus informēsim. Pasākuma organizators cer, ka ilgi gaidītais Kino grupas koncerts (tas būs vienīgais visā Eiropā) varēs notikt jau šogad.

SVARĪGA INFORMĀCIJA VISIEM BIĻEŠU PIRCĒJIEM

Informējam, ka Biļešu Serviss rīcībā ir nonākusi informācija (publikācijas Nr.: KMR00139976522736, laidiens: 01.10.2021., Nr. 190; oficiālās publikācijas Nr.: 2021/190.KM15) par SIA "PARTER.LV" likvidācijas procesa uzsākšanu un likvidatora iecelšanu, kā arī aicinājums kreditoriem pieteikt prasījumus viena mēneša laikā no paziņojuma publicēšanas dienas.
Par pasākuma norisi ir atbildīgs pasākuma organizators, tai skaitā par biļešu vērtības atmaksu pasākuma atcelšanas gadījumā. Likvidējamā SIA "PARTER.LV" ir pasākuma organizators.

Biļešu Serviss rīcībā nav informācijas par organizatora plāniem attiecībā uz pasākuma norisi, tsk. informācija nedz par pasākuma atcelšanu, nedz jauno pasākuma norises datumu, nedz organizatora saistību un tiesību pārņēmēju, kurš nodrošinās pasākuma norisi pēc organizatora likvidācijas.
Biļešu Serviss ir tikai biļešu tirgotājs (dažādu pasākumu organizatoriem) un visi tirdzniecības ieņēmumi ir pasākumu organizatora līdzekļi. Līdz ar to, gan biļešu tirdzniecību, gan, pasākuma atcelšanas gadījumā, biļešu atpirkšanu Biļešu Serviss veic tikai un vienīgi organizatora vārdā un uzdevumā kā starpnieks. Organizators Biļešu Servisam nav devis instrukciju veikt biļešu atpirkšanu un nodrošinājis ar biļešu atpirkšanai nepieciešamajiem līdzekļiem.


Neskatoties uz to, rūpēs par biļešu turētāju interešu aizsardzību, pasākuma organizatora likvidācija dot pamatu pieņemt, ka pasākums nenotiks. Līdz ar to aicinām visus biļešu pircējus vērsties pie likvidējamās SIA "PARTER.LV" organizatora likvidatora ar kreditora prasījumu ne vēlāk kā līdz 2021. gada 1. novembrim (pasta zīmogs). Diemžēl nav informācijas, par iespēju pieteikt prasījumus ar elektronisko līdzekļu starpniecību. Iesakām nogādāt prasījumus personiski (vai ar kurjeru) vai nosūtot pa pastu ierakstītas vēstules veidā.


Jūsu ērtībai esam sagatavojuši kreditora prasījuma pieteikuma paraugu ŠEIT.

Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot