logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Atcelts. Nargiz Lielais Solokoncerts. Наргиз Большой Сольный Концерт.

Pk 17.11.2023 19:00
ATTA Centre

Vairāku nepārvaramu apstākļu dēļ tiek atcelts 2023. gada 17. novembrī paredzētais dziedātājas Nargizas koncerts Atta centrā. 

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un lūdzam sazināties ar organizatoriem pa e-pastu: siaproevent@gmail.com, lai saņemtu naudas atmaksu par iegādātajām biļetēm vai mainītu biļetes uz pasākumu The Italian Tenors 16.10.2024.


17. novembrī ATTA CENTRĀ uzstāsies dziedātāja Nargiza, viena no neparastākajām personībām.

Tiks izpildītas visas populārākās un skaistākās dziesmas, kas ierakstītas Maksima Fadejeva aizbildniecībā. Viņas tēls ir mistiski, simboliski tetovējumi uz visa ķermeņa, 5 oktāvu balss tembrs un spēcīga enerģija – tie piemeklē fanus uz vietas.

Neparastā un nežēlīgā izskata un, protams, unikālā izpildījuma dēļ Nargiz koncerti ir ļoti populāri, īpaši etno un rokmūzikas cienītāju vidū.

Vairākus gadus ilgajā sadarbībā ar leiblu MALFA dziedātāja sniegusi vairāk nekā tūkstoti solokoncertu.

Albums "VDVOYOM" tikai dažas stundas pēc iznākšanas ieņēma vadošo pozīciju Krievijas top iTunes tērzēšanā. Tas piedāvā dziesmas, kas kļuvušas par beznosacījumu hitiem un ieņēma pirmās rindas topos: “Es neesmu tavs karš”, “Tu esi mans maigums”, “Es tev neticu”, “Run” un kopīgā dziesma Nargiz un Maksims Fadejevs “Together” tika iekļauts arī albumā kā viena no dziedātājas nozīmīgākajām kompozīcijām. Dziesma neatstāja vienaldzīgus fanus un dziesmas videoklips vietnē YouTube jau ir savācis vairāk nekā 328 miljonus skatījumu.

“Katru koncertu es piedzīvoju kā jaunu dzīvi. Tas ir mans ceļš. Tikai mani skatītāji un viņu enerģija palīdz man atklāt jaunas manas šķautnes.

Jau pavisam drīz, 17. novembrī, notiks Lielais Nargizas solokoncerts Rīgā – tā ir neticama enerģija. Jūs gaidīs daudz pārsteigumu, neaizmirstams šovs, kuru nedrīkst palaist garām. Tieši šo koncertu atcerēsies vēl ilgi!

Vairāk informācijas: http://www.facebook.com/pg/ProEventRiga

Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
Atcelts. Nargiz Lielais Solokoncerts. Наргиз Большой Сольный Концерт. Pk 17.11.2023 19:00 ATTA Centre
Pasākums Atcelts. Nargiz Lielais Solokoncerts. Наргиз Большой Сольный Концерт.
Datums / Laiks Pk 17.11.2023 19:00
Norises vieta ATTA Centre
Der zināt
 
Biļetēm tiek piemērota Aģenta maksa 8.47% apmērā!
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 17:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
ATTA Centre
Krasta iela 60 Rīga Latvija
Organizators
PRO EVENT SIA
Ojāra Vācieša 30-3, LV-2163, Carnikava,
Vien. Reģ. Nr.: 40203191908
Pasākums Atcelts. Nargiz Lielais Solokoncerts. Наргиз Большой Сольный Концерт.
Datums / Laiks Pk 17.11.2023 19:00
Norises vieta ATTA Centre
Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt Minecraft pret Brawl Stars Minecraft pret Brawl Stars ATTA Centre
Pirkt Sieviešu radošais labdarības festivāls / biznesa forums 'Mīlēt,iedvesmot,dalīties' 1.diena Sieviešu radošais labdarības festivāls / biznesa forums 'Mīlēt,iedvesmot,dalīties' 1.diena ATTA Centre
Pirkt Sieviešu radošais labdarības festivāls / biznesa forums 'Mīlēt,iedvesmot,dalīties' DIVU DIENU biļete Sieviešu radošais labdarības festivāls / biznesa forums 'Mīlēt,iedvesmot,dalīties' DIVU DIENU biļete - ATTA Centre
Pirkt Sieviešu radošais labdarības festivāls / biznesa forums 'Mīlēt,iedvesmot,dalīties' 2.diena Sieviešu radošais labdarības festivāls / biznesa forums 'Mīlēt,iedvesmot,dalīties' 2.diena ATTA Centre
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot