Bolero klasiskās mūzikas ērģeļkoncerts
Okoncert piedāvā: Bolero – vakars, kurā mūzika burtiski elpos ritmu.
Ziemā īpaši gribas siltumu.
Tāpēc mēs atkal aicinām jūs uz koncertprogrammu “Bolero” – vakaru, kuru iedvesmojis Spānijas temperaments un muzikālā enerģija: no Bizē “Karmenas” līdz Ravela “Bolero”.
“Habanera” no Bizē operas “Karmena”, Ravela “Bolero”, Paskuala Markīnas pasodoble “España Cañí”un sprādzienbīstamais Danzón Nr. 2 – melodijas, kas atpazīstamas jau no pirmajām notīm un katru reizi atklājas no jauna.
Mūzika, kas, šķiet, dejo, vada un mainās klausītāja priekšā.
Ērģeļu, stīgu un sitaminstrumentu skanējums radīs vesela orķestra efektu, vienlaikus saglabājot intīmu kamermūzikas noskaņu, kur dzirdama katra detaļa.
Izpildītāji:
Ilona Birģele - ērģeles
Ilze Kirsanova - vijole
Irina Viļegžaņina – čells
Virdžīnija Laube-Vītiņa – sitaminstrumenti
Un, protams, īpašā atmosfēra – Svētā Pāvila baznīcas neogotiskās velves, sveces un vizuālie elementi – radīs visu, kas padara koncertu par notikumu.
* mūziķi atrodas parterā, pie altāra
Vairāk informācijas: https://okoncert.lv
| Pasākums | Datums / Laiks | Norises vieta | Cena | |
|---|---|---|---|---|
| Bolero klasiskās mūzikas ērģeļkoncerts | Tr 16.12.2026 19:00 | Rīgas Sv. Pāvila evaņģēliski luteriskā baznīca | 14.63 - 31.35 |
| Pasākums | Bolero klasiskās mūzikas ērģeļkoncerts |
|---|---|
| Datums / Laiks | Tr 16.12.2026 19:00 |
| Norises vieta | Rīgas Sv. Pāvila evaņģēliski luteriskā baznīca |
| Cena | 14.63 - 31.35 |