Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot
Leģendārais Bobs Geldofs un grupa “The Boomtown Rats” uzstāsies Tallinā

Biļešu serviss i-veikals turpina strādāt!

Ienāc www.bilesuserviss.lv un atrodi savu izklaidi, vērtīgi pavadītam laikam - jau tagad!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Biļešu kasu darba laiku izmaiņas pirmssvētku un svētku laikā

Birojs: 23.12.2020. 09:00-16:30 24.-27.12.2020. Slēgts 30.12.2020. 09:00-16:30 31.12.2020.- 03.01.2021. Slēgts

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Leģendārais Bobs Geldofs un grupa “The Boomtown Rats” uzstāsies Tallinā

Leģendārais īru mūziķis un slavenā labdarības koncerta “Live Aid” rīkotājs, 18.septembrī ar grupu “The Boomtown Rats” uzstāsies koncerzālē “Alexela”, Tallinā. Šī būs grupas pirmā viesošanās ne tikai Igaunijā, bet visā Baltijā. 

Biļetes pārdošanā pieejamas sākot ar šodienu, 31.janvāri, plkst. 10.00 visās “Biļešu Serviss” tirdzniecības vietās un www.bilesuserviss.lv.


1975. gadā šiem jauniešiem nebija ko zaudēt. Tajā laikā šķita, ka Īrija sabrūk, un korupcija izraisīja neapmierinātību un niknumu. Seši Dublinas piepilsētas puiši nolēma, ka nevēlas ar to samierināties, viņi gribēja cīnīties un dzima “The Boomtown Rats”. Grupa atšķīrās no visiem pārējiem, viņi uzskatīja, ka rokenrols ir muzikāls aktīvisms un ka tādā veidā viņi var mainīt visu valsti. Un viņi to panāca! Viņu dziesmu teksti likās vienkārši, taču tie tika pasniegti tik spēcīgi un dziedāti ar tādu aizrautību, ka tas noveda pie augstām vietām daudzu valstu mūzikas topos. Piemēram, “The Boomtown Rats” kļuva par pirmo īru grupu, kas ieguva pirmo vietu Lielbritānijas topā ar singlu Rat Trap, un II Don’t Like Mondays” nonāca pirmajās pozīcijās 32 pasaules valstīs. 

1984. gadā, iedvesmojoties no Etiopijas bada televīzijas pārraidēm, Bobs Geldofs organizēja slaveno grupu “Band Aid” un kļuva par līdzautoru kompozīcijai Do They Know It’s Christmas. Šī dziesma ir viens no vislabāk pārdotajiem singliem visā pasaulē līdz pat šai dienai.
Gadu vēlāk viņš organizēja “Live Aid” - slaveno labdarības koncertu, kurā piedalījās “Karaliene”, Eltons Džons, Madonna, Stings, Miks Džegers, Deivids Bovijs, “U2”, Toms Petijs, Nīls Jangs, Ēriks Klaptons un daudzi citi, kopā 75 izpildītāji. Izmantojot apraidi, koncertu noskatījās 1,9 miljardi cilvēku 150 valstīs - gandrīz 40% no pasaules iedzīvotājiem.
 
Pēc desmit intensīva darba gadiem “Boomtown Rats” devās atvaļinājumā, lai veltītu sevi ģimenēm un citiem projektiem. Gadi pagāja, gadsimti mainījās, un kaut kas atkal izraisīja niknumu, kas 1975. gadā izcēlās Dublinas priekšpilsētās. Cilvēki un valstis tiek pazemotas, desmitiem miljonu cilvēku ir liegts darbs, mājoklis un normāla dzīve. Pie varas esošie pie tās stingri turas, un no tā izrietošās sekojošās ekonomiskās krīzes un karu dēļ miljoni cilvēku ir spiesti pamest savas mājas. Pie varas nāk tie, kam nospļautie par līdzjūtību un žēlsirdību. Ir pienācis laiks, kad “Boomtown Rats” teksti atkal ir aktuāli, tie pievilina cilvēkus, atkal atdzīvojas.

Viens grupas dal;ibnieks vērsās pie otra, otrs pie trešā “The Boomtown Rats” atkal uzstājas. 

2020.gada martā grupa laidīs klajā pavisam jaunu albumu ar nosaukumu “Citizens of Boomtown”. Kopš 10.janvāra jau pieejams pirmais singls no ilgi gaidītā albuma, tā nosaukums Trash Glam Baby.

18.septembrī, koncertzālē “Alexela” grupas “The Boomtown Rats” sastāvā uzstāsies Bobs Geldofs, Harijs Robertss, Pīts Brikets un Saimons Krovs. Biļetes uz koncertu pieejamaas sākot ar šodienu, 31.janvāri, visā “Biļešu Serviss” tīklā. 

Skaties un klausies:
Thrash Glam Baby https://youtu.be/or8dD5VYk_4Document1 
I Don’t Like Mondays https://youtu.be/-Kobdb37CwcDocument1 
Rat Trap https://youtu.be/YtPgwAj2M9c