logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Biļete PDF formātā, kas līdz šim bija ērtākais biļetes veids pasākuma apmeklējumam, ir ieguvusi sev jaunāko māsu – ViedBiļeti!
 


Pateicoties ViedBiļetei, glabāt un uzrādīt pie ieejas biļetes ir kļuvis daudz vieglāk un ātrāk. ViedBiļete ļauj viegli koplietot biļetes ar draugiem un ģimeni. Kā arī uz Jūsu viedierīci, dažas stundas pirms pasākuma sākuma, tiek nosūtīts atgādinājums par pasākuma sākuma laiku.

ViedBiļete samazina laiku, ko pavadīsiet pie ieejas, jo lietotne automātiski maina mobilās ierīces spilgtumu, kas ļauj noskenēt biļeti ātrāk. Lai izmantotu ViedBiļeti, Jums ir nepieciešama tikai mobilā ierīce ar pilnu bateriju
Esam radījuši vēl ērtāk lietojamu biļeti – ViedBiļeti, kuru pie ieejas pasākumā var noskenēt tikpat viegli kā aviobiļeti no Jūsu mobilās ierīces. Viss, kas Jums ir nepieciešams, ir atbilstoša lietotne Jūsu mobilajā ierīcē, kas atbalsta ViedBiļetes formātu. Apple ierīcēs šāda lietotne jau ir iekļauta, bet Android mobilo ierīču lietotājiem mēs iesakām izmantot Pass2U lietotni. ViedBiļete tiek nosūtīta pircējam kopā ar PDF biļeti uz pirkuma brīdī norādīto epasta adresi.
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot