logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne
Meklēt kartē
Izvēlēties periodu

Supervaroņi glābj Jauno gadu! / Супер герои спасают Новый год!

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Pirmo reizi Latvijā no 25.decembrim līdz 13.janvārim norisināsies interkatīva online izrāde visai ģimeni "Supervaroņi glābj Jauno gadu!"

Jābeidz minēt vai šogad būs, vai nebūs Ziemassvētku pasākumi ģimenēm ar bērniem. Kompānija “Multishow” ir viens no līderiem bērnu šova organizēšanā, kas ir izdomājusi inovatīvu alternatīvu un drošu formātu Ziemassvētku eglītei. Mūsu šovā “Supervaroņi glābj Jauno gadu” var piedalīties bērni ar vecākiem no jebkuras Pasaules malas. Tikai ir nepieciešams uzstādīt aplikāciju viedtālrunī un youtube linku ieslēgt televīzorā vai datorā.
 
Tā nav vienkārša Jaungada izrāde online formātā,
tā ir SENSĀCIJA bērnu šova indrustrijā!
 
KATRS SKATĪTĀJS IR ŠOVA DALĪBNIEKS
Katrs Jaunā gada šovs notiek tiešraidē. Jūs piedalīsieties šova mijiedarbībā ar aplikācijas palīdzību: palīdzēsiet supervaroņiem pieņemt pareizo lēmumu, atbildēsiet uz dažādiem jautājumiem, translācijas laikā augšupielādēsiet video, saņemsiet punktus un piedalīsieties sacensībās supervaroņu reitingā. Šova beigās saņemsiet supervaroņa sertifikātu
 
MŪSDIENĪGS SIŽETS
Jaungada vakarā uz planētas sāk norisināties savādas lietas. Pasaule gluži ir apgriezusies kājām gaisā. Milzīgs sals ir skāris Āfriku un viss ir pārklāts ar ledu, bet ziemeļos ir karstums un ledus sāk kust.
Pie vainas ir maģiskā spēle, kuru dāvanā saņēma galvenais supervaronis – puisis vārdā FLO. Maģiskā spēle atņēma Ziemassvētku vecītim spējas un tagad visi Pasaules iedzīvotāji ir palikuši bez galvenā svētku notikuma – Jaunā gada!
Galveno varoni FLO kopā ar supervaroņiem no video spēles un tūkstošiem palīgu no skatītāju komandas sagaida milzīgs pārbaudījums, nāksies iziet cauri neparastiem, interaktīviem uzdevumiem, lai Ziemassvētku vecītis atgūtu savu burvestības spēku un saliktu visu pa plauktiņiem. Tikai tad Jauno gadu varēs sagaidīt visos kontinentos. Pievienojies! No tevis ir atkarīgs Pasaules Jaunais gads!

ORGANIZĒJAM ŠOVUS JAU VAIRĀK KĀ 5 GADUS
Katru kadu organizējam vairāk kā 200 Jaungada šovus bērniem no dažādām valstīm. “Multishow” strādā starptautiskā tirgū. Mūsu šovi notiek Latvijā, ASV, Polijā, Izraēlā, Moldāvijā, Baltkrievijā, Ukrainā, Azerbaidžānā, Kazahstānā un Kiprā. Videosatura autori ir uzņēmums “Rusvideo” TOP 10 producentu grupa Krievijā.

Vairāk informācijas: http://суперёлка.рф/latvia

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot