logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Stand up. Dmitrijs Zubovs (UKR)

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Cienījamais klient!

Tehnisku iemeslu dēļ esam spiesti pārcelt Dmitrija Zubova Stand Up izrādi, kas bija paredzēts 11.februārī, uz 2023.gada 25.februāri.

UZMANĪBU! Pasākuma norises vieta mainās - koncerts notiks Teātra klubā "Hamlets" (Vecrīgā, Jāņa sētā 5). Visi tie, kuri jau iegādājušies biļetes uz 11. februāri, saņems uz 25. februāra koncertu vietas skatuves tuvumā.

Pasākuma norises laiks nemainās (plkst. 19:00). Visas iegādātās biļetes būs derīgas uz jauno datumu un tās nav jāmaina.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām pasākuma pārcelšanas dēļ. Paldies par sapratni.

*Ja jaunais pasākuma datums jums nav piemērots un vēlaties atgriezt naudu par iegādātajām biļetēm, lūdzu, nosūtiet pieprasījumu organizatoram uz e-pastu: ligarigakvn@gmail.com
 

 
25. februārī Teātra klubā "Hamlets" uzstāsies ukraiņu stand-up komiķis Dmitrijs Zubovs.
 
Dmitrijam Zubovam ir 34 gadi. Ukraiņis. Humoristiskā TV-projekta "Лига Смеха" finālists. Projekta "Рассмеши Комика" uzvarētājs. Daudzu Eiropas stand-up festivālu dalībnieks.
 
Dmitrija humora iezīmes - atklātība un novērošana, spēja saskatīt kaut ko smieklīgu un neparastu vienkāršās pazīstamās lietās:
šeit ir smieklīgi stāsti no attiecībām, kopīgi braucieni ar sievu uz seksa veikalu, seksuālo iszīņu sūtīšana ilgstošu šķiršanās laikā, labi joki par draugu geju un grūto bērnību. Pēdējām divām tēmām nav nekāda sakara vienai ar otru :)
 
Jūs gaida vaļsirdīgas tēmas, joki uz malas un pat tālāk. Humoram, tāpat kā jebkurai citai radīšanai, nav robežu, vienkārši nāc, atpūties un izklaidējies.
 
Dmitrijs nesen pārcēlies dzīvot Latvijā, taču jau ir saskāries ar vietējām īpatnībām un kolorītu, par to un arī par pielāgošanos jaunajai realitātei Dmitrijs stāstīs solokoncertā 11. februārī.
 
———————————————————————————
 
Visas biļetes vienā cenā: 15 eiro.
 
Kad: 25. februāris.
Kur: Teātra klubā "Hamlets"  (Jāņa sēta 5)
Sākums plkst. 19:00. Ieeja no 18:30.
 
Pasākums krievu valodā.
Ieteicamais vecuma ierobežojums ir 16+.
 
Vairāk informācijas: (+371) 28742989.

Vairāk informācijas: http://ligariga.com

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot