logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Riga Stand Up: 7 years anniversary

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu

Stand-up komēdija pēdējos gados strauji attīstās visā pasaulē, neapejot arī Latviju. Pirms 7 gadiem savu darbību uzsāka komiķu apvienība Riga Stand Up. Sākot ar "importēto" komiķu koncertiem un bezmaksas pārbaudes vakariem, organizācija attīstījusi Latvijas stand-up skatuvi, atklājot daudzus jaunus talantus.

Pēc 7 gadiem apvienībai jau ir simtiem atvērto mikrofonu un lielkoncertu visās Baltijas valstīs un ārpus tās. Apvienības komiķi, runājot latviešu, krievu un angļu valodās, jau ir iekarojuši Rīgu, Tallinu, Viļņu, Tartu, Rēzekni, Daugavpili, Liepāju ... Viņiem izdevās uzstāties Londonā, Cīrihē, Edinburgā, Helsinkos un desmitiem citu pilsētu... Viņu sarakstā ietilpst uzstāšanās uz vienas skatuves ar tādiem slaveniem komiķiem kā Slava Komissarenko, Dmitrijs Romanovs, Deniss Čužojs, Idraks Mirzalizade un daudzi citi.

Šopavasar Rīgas Stand Up komiķi nolēma nosvinēt apvienības dzimšanas dienu vislabākajā veidā - ar lielu atskaites koncertu! Taču interese skatītāju vidū ir tik liela, ka tika nolemts organizēt pat nevis vienu, bet divus koncertus!

28. un 29. aprīlī kinoteātra KSuns mājīgajā zālē (Elizabetes iela 83/85) notiks Riga Stand Up svētku koncerti, kurā Jums uzstāsies 8 komiķi!
Krievu valodā uzstāsies 6 pastāvīgie Riga Stand Up rezidenti: Antons Gerasimovs, Arturs Krahmaļevs, Aļena Borisova, Aleksandrs Margolins, Deniss Ivanovs un Valters Graviņš. Un kas gan par svētkiem bez draugiem? Jānis Kreičmanis un Kalvis Troska no apvienības Comedy Latvia priecēs Jūs ar Stand Up latviešu valodā.

Nepalaidiet garām pavasara spilgtāko humora notikumu. Pērciet biļetes un kļūstiet par daļu no mūsdienu komēdijas pasaules!

Riga Stand Up gaida visus 28. un 29. aprīlī KSuns kino galerijā (Elizabetes iela 83/85)!

28:04 koncerta sākums plkst. 20:00 (ierašanas19:15)

29.04 koncerta sākums plkst.19:00 (ierašanas18:15)

Pasākums krievu un latviešu valodā. 16+

Vairāk informācijas: http://www.rigastandup.lv

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot