logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

'Piektdiena ir klāt!'. Improvizācijas šovs

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Improvizācijas šovs „Piektdiena ir klāt!”
2023. gada 21. aprīlī, plkst 20:00

"Barons Rozenkrancs. Improvizācijas teātris" piedāvā improvizācijas šovu divos cēlienos! 
 
Atkal ir piektdiena un atkal jauns improvizācijas šovs! „Barons Rozenkrancs. Improvizācijas teātris” arī šoreiz pārsteigs un izklaidēs savus draugus ar dzirkstošu humoru! Kopā smiesimies un baudīsim visiem tik nepieciešamo prieku jaunajā programmā "Piektdiena ir klāt!".
 
Esi noguris no pelēkās ikdienas un beidzot gribi jautrību? Viens no improvizācijas galvenajiem noteikumiem ir teikt “jā” idejām, situācijām un apstākļiem! Saki „jā” un nāc un izklaidējies kopā ar „Baronu Rozenkrancu” – Tu nenožēlosi! Izrādes gaitu nosaka skatītāji! Darbosies arī vecā, labā bufete un Tu jau zini, ko tas nozīmē! Labs noskaņojums un piektdienas vakara cienīga atpūta garantēta!
 
Biļetes uz šo izrādi ir lieliska dāvana draugam! Nāciet kopā un baudiet  improvizāciju ar Baronu Rozenkrancu! Ja esat 4-6 personas, iespējams rezervēt vietas pie galdiņiem! Rezervācijai rakstiet: https://www.facebook.com/rozenkrancs/
Barons atgādina: lai apmeklētu šo pasākumu, neaizmirsti biļetes nopirkt savlaicīgi - vietu skaits pils deju zālē ir IEROBEŽOTS!
Izrāde divās daļās, ar starpbrīdi!
Ilgums: 2 stundas
Līdzdalība pasākumā tikai veseliem cilvēkiem no 18 gadiem.
Pēc izrādes sākuma ieeja zālē aizliegta.
 

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot