logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Operetta 'Mister X' Dnepropetrovsk State Academic Opera and Ballet Theatre

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
 
Pirmoreiz Rīgā!

Dņepropetrovskas valsts akadēmiskā operas un baleta teātra viesizrāde ar opereti «Misters Ikss» tikai 1.aprīlī koncertzālē «Lielā Ģilde», sākums plkst. 19.00. 
 
Piedāvājam patiesi liela mēroga izrādi! 

«Misters Ikss» ir pasaulē slavenā komponista Imres Kalmana vispazīstamākā klasiskā operete. 
Mīlas stāsts uz skatuves, kur būs absolūti viss, kas ieinteresēs skatītāju: sarežģīts sižets, aizkulišu intrigas, komiskas situācijas, spoži aktieru tēli, mīlestības pārdzīvojumi, grandiozs un negaidīts fināls. 

Muzikālajā izrādē aizņemti vairāk kā 30 aktieri. Izrādē piedalās Ukrainas nopelniem bagātie skatuves mākslinieki, operas solisti, kora, mīmikas ansambļa un baleta mākslinieki. Izrādes autori radīja neaizmirstamus tēlus, spožus kostīmus un dekorācijas, kas kļūs par unikāliem Imres Kalmana mūzikas atspoguļojumiem. 

Darbība notiek Parīzē 20. gadsimta sākumā, skatītāji iekļūs cirka aizkulisēs, kur baudīs meitenes no augstākās sabiedrības un noslēpumaina cirka mākslinieka klasisko love story. Šeit iespaido oriģinalitāte, grezns balets un spēcīgs vokāls. 

«Misterā Ikss» savienojas smieklīgais un traģiskais. Personāžu raksturi nepārprotami skaidri iegulstas tradicionālajos skatuves ampluā, bet pie tam katram varonim piemīt neatkārtojama individuālitāte. Labs librets savienojumā ar lielisku mūziku rezultātā sniedza vienu no labākām pasaules repertuāra operetēm. 

Galvenās lomas izpilda Ukrainas nopelniem bagātā skatuves māksliniece Aļena Bokača un Ukrainas nopelniem bagātais skatuves mākslinieks Aleksandrs Sergejevs. 

Režisore inscenētāja: V. Černova 
Māksliniece inscenētāja: V. Alhimova-Kotova
 
Izrādes ilgums 2 stundas, 
Izrāde ar starpbrīdi. 
 
 Pirmizrāde notika 2019.g. 27. oktobrī

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot