logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Operas spoks. Dņipro operas un baleta teātra viesizrāde

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Pirmoreiz Rīgā!

Dņipro operas un baleta teātra viesizrāžu turneja ar grandiozu muzikālo izrādi "Operas spoks", kurā piedalās operas solisti, baletdejotāji, koris un simfoniskais orķestris tikai 9.aprīlī koncertzālē «Lielā Ģilde», sākums plkst. 19.00.

"Operas spoks" ir mūsdienīga muzikāla izrāde, kurā teātra solisti izpildīs hitus no pasaulslaveniem mūzikliem: "Operas spoks", "Parīzes katedrāle", "Romeo un Džuljeta", "Mocarts. Rokopera", "Čikāga" un citiem. Tie ir jau daudzus gadus savu popularitāti nezaudējuši priekšnesumi, kuru mūziku un ārijas šodien ikviens atpazīst no pirmās nots.

Vakars būs pilns brīnišķīgu atklājumu, fantastisku pārvērtību, negaidītu skatu un vienlaikus aizvedīs mūžīgo teātra stāstu pasaulē.

Muzikālajā izrādē piedalīsies vairāk nekā 60 mākslinieku. Tajā redzēsiet teātra labākos radošos spēkus: operas solistus, baletu, kori, mimansas māksliniekus, bet simfoniskā orķestra pavadībā skanēs slaveni hiti! Teātra tehniskās iespējas rada burvīgu skatuves, gaismas un skaņas noformējumu. Lugas autori radījuši neaizmirstamus tēlus, košus tērpus un dekorācijas, kas kļūs par unikālu pasaulslavenu mūziklu atspulgu.

Piedzīvojiet negaidītu atklājumu pilnu vakaru, kas aizvedīs muzikālā apvāršņa un estētiskās baudas pasaulē. Operas spoks aicina uz savu fantastisko balli!
 
Conductor: Sergii GORKUSHA  
Directed by Karyna KLYMENTOVSKA
Ballet master-director: Serhii KON
Director-Artistic Director: Konstantyn PINCHUK

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot