logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Oleksiy Gorbunov. Izrāde 'Melnā lādīte'. Спектакль 'Чёрная шкатулка'

Pk 26.05.2023 19:00
Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Cienījamies skatītāji!
Ziņojam, ka diemžēl no organizatora neatkarīgu apstākļu dēļ Izrāde “Melnā lādīte”, kas bija paredzēta 2023. gada 21. aprīlī, tiek pārcelta uz 2023. gada 26. maiju.
Iegādātās biļetes ir derīgas apmeklējumam jaunajā datumā.
Ja nevariet ierasties uz izrādi jaunajā datumā, iegādātās biļetes variet samainīt uz pasākumu 14. maijā: Nīderlandes Leļļu Teātra Izrāde “Īkstīte” vai arī saņemt līdzekļus par iegādātajām biļetēm, sazinoties ar organizatoru:
Tālr.: +371 26520802
E-mail: trening.orator@gmail.com
 
 
Oleksijs Gorbunovs. Izrāde "Melnā lādīte"
Jūs gaida tikšanās ar talantīgu aktieri, spilgtu, burvīgu un harizmātisku cilvēku Oleksiju Gorbunovu.
Izrāde "Melnā lādīte" veidota pēc čehu rakstnieka Ludvika Aškenazi darbiem.
Režisors Jurijs Odinokijs un Oleksijs Gorbunovs radīja neticami aizkustinošu un sirsnīgu priekšnesumu, kas rada vēlmi doties uz to kopā ar visu ģimeni un uzaicināt draugus.
Izrāde sadalīta īsos stāstos par mīlestību, dzīvi un karu, par sievieti un bērniem, par ticību un mazu cerības stariņu, kas caurvij teātra skatuvi un izved skatītāju cauri visai izrādei. Monologus pavada muzikāls saturs. Skan Bernesa, Vertinska, Utjosova, Okudžavas, Visocka dziesmas. Šī ir mūzika, kas skar dvēseles dziļumus un rada pārsteidzošu atmosfēru skatītāju zālē.
Skatītājs iekļūst varoņu Oleksija Gorbunova un režisora Jurija Odinokija pasaulē. Čehu rakstnieka apbrīnojamā tēlainā dzejas pasaule, baritona Oleksija Gorbunova burvība un daudzas dzīvas balsis, kas pieder stāstu varoņiem. Katrs ar savu intonāciju, cerību, sāpēm vai trauksmi.
Šajā darbā ir daudz mīlestības un cerības. Lieliska iespēja uz vienu vakaru aizmirst par visu un ienirt siltuma, sirsnības un laipnības pasaulē.
Izrādes ilgums 1 stunda 30 minūtes.
Uz skatuves: Ukrainas tautas mākslinieks Oleksijs Gorbunovs.
Režisors: Ukrainas tautas mākslinieks Jurijs Odinokijs.
 

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot