logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Mierinājuma mēģinājums. Aleksandra Fiļipenko personālizstāde

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu

Mierinājuma mēģinājums 

Aleksandra Fiļipenko personālizstāde Rīgā 21. decembrī 19:00

Spožā Aleksandra Filippenko solo vakars ir skatītāja dvēseles dziedināšana. Ne tikai tāpēc, ka Filippenko ir publikas iecienīts un nepārspējams lasītājs. Galvenais iemesls ir tas, ka viņš talantīgi iegremdē mūs brīnišķīgajā literatūras pasaulē, citā laikmetā - un mēs izjūtam laiku saikni. Un šajā vienotajā dzīves telpā, kas tiek veidota pāri visām robežām, jūsu iecienītāko autoru domas un argumentācijas izklausās ne tikai mierinoši, bet arī iedrošinoši.

Filippenko lasa no galvas, ar savu parakstu intonācijām, ar dziļām pauzēm, atpazīstamu autora sejas izteiksmi un plastiku, smalki pamana mākslas nianses. Šovakar Rīgā viņa izpildījumā dzirdēsim Nikolaja Gogoļa, Jurija Levitanska, Borisa Pasternaka, Josifa Brodska, Mihaila Zoščenko, Mihaila Žvaņecka, Semjona Kirsanova un citu autoru skaistās rindas.

Filippenko dzejas vakari ir viena cilvēka priekšnesumi, no kuriem nevar atrauties ne uz minūti. Tā vienmēr ir saruna ar sabiedrību un patiesas emocijas, kas paliks ar jums ilgu laiku. Ļaujiet sev atpūsties no spriedzes un pavadīt dažas dzīves stundas cerību pilnajā un mierinošajā literatūras un viena cilvēka teātra pasaulē, smelties spēku un emocijas visai dzīvei.

Informācija par pasākumu:

Norises vieta: Rīgas Ebreju kopienas nams, Skolas iela 6, Rīga

Ieteicamais vecums: 12+

Aptuvenais ilgums: 1 stunda 40 minūtes bez pārtraukuma

Vairāk informācijas: https://www.pryamaya.eu/aleksandr_filippenko_popytka_uteshenia_riga_21_12_23

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot