logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Laimīgā diena / Щасливий день

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Laimīgā diena.  Pirmizrāde Rīgā
 
Ļubava Grešnova, Katerina Kuzņecova, Mihailo Pšeņičnijs. Jauni, skaisti, talantīgi, populāri aktieri, seriālu zvaigznes. Lieli honorāri, pārtikusi dzīve Maskavā. Bet, sākoties karam, viņi nolēma pamest Krieviju, atstājot komfortablu dzīvi, un no izrādēm  gūtos ienākumus ziedot labdarības fondiem, kas palīdz bēgļiem.
Izrādes notiek ukraiņu valodā.
Komēdija "Laimīgā diena" sākas ar to, ka līgavainis pazūd kāzu priekšvakarā. Pēc tradicionālās vecpuišu ballītes viņš uz zvaniem neatbild. Līgava negrasās sēdēt dīkā. Viņa sāk meklēšanu no... viņa bijušās sievas dzīvokļa.
Humors, mūzika, dejas – tas viss ir šajā liriskajā komēdijā.
Personāži ir pilnīgi atšķirīgi viens no otra, katrs ar savu raksturu, bet tajā pat laikā neticami aizkustinoši un smieklīgi. Viņi pastāstīs romantisku stāstu par mīlestību, draudzību un, protams, pieskarsies mūžīgajai tēmai – vīrieša un sievietes attiecībām.
Lomas atveidos populārie ukraiņu aktieri Katerina Kuzņecova, Ļubava Grešnova un Mihails Pšeņičnijs. Katrs no viņiem ir spēlējis vairāk nekā 50 lomas (tostarp daudzas galvenās lomas) filmās un televīzijas seriālos.
Pēc izrādes aktieri ar prieku komunicē ar skatītājiem. Ja vēlaties, varat ar viņiem nofotografēties un saņemt autogrāfu.
 
Izrāde notiks ukraiņu valodā.
Ilgums - 1 stunda 50 minūtes.
 
Izrāde nav ieteicama skatītājiem, kas jaunāki par 12 gadiem.
 
Pirmizrāde notika 5. martā Antverpenē (Beļģija).
Informācija par izrādi un biļetēm - tālr. 2232 0895
 

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot