Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

ATCELTS - PlayRoom POP-UP

Pk 01.06.2018 19:00 - Se 02.06.2018 05:00
VEF Kvartāls, Ieriķu iela 5a
PlayRoom Pop-Up – galvu reibinošs pasākums vairākās istabās!

Pārsteigumi, piedzīvojumi un smiekli šīs vasaras pirmajā PlayRoom pasākumā! 1. jūnijā no 19.00 līdz pat rīta gaismai VEF kvartāla koncertzāle pārvērtīsies galvaspilsētas pop-up festivālā ar mūziku, teātri, dejām un prieku visas nakts garumā, kur īpaša loma spontanitātei unikālas pieredzes vārdā.

Muzikālo robežu nojaucēji Dagamba, neskaitāmu radio hitu autori Musiqq, pēdējo gadu negaidītākais jaunatklājums The Ludvig, gospeļu tradīciju un popmūzikas apvienotāji Koukie People – tie ir tikai daži no māksliniekiem, kas parūpēsies par vakara skanējumu ikviena gaumei. Improvizācijas teātra maratons, kas aizraus ar savu daudzveidību, āra terase vasaras pirmajam saulrietam un saullēktam, bohēmas iedvesmota instrumentālā mūzika kā sarunām, tā līdzi dziedāšanai, dīdžeji, kas liks dejot visas nakts garumā, un virkne citu aizraujošu atrakciju un patīkamu pārsteigumu.

Pasākums, kas liks ļauties notikumam un baudīt mirkli, jo tā detalizēta programma apmeklētājiem netiks atklāta, tai pašā laikā pasākuma organizatori būs parūpējušies, lai ikviens apmeklētājs pilnībā izbaudītu šos vasaras atklāšanas svētkus. Nekādas steigas, lai paspētu būt īstajā vietā, jo īstā vieta ir tieši tur, kur esi Tu!

Biļetes pieejamas bilesuserviss.lv elektroniskajā kasē. Pasteidzies, jo biļešu skaits ir ierobežots! Vairāk informācijas un pasākuma jaunumus meklē PlayRoom mājaslapā un sociālajos tīklos.

Vairāk informācijas: http://www.facebook.com/playroomentertainment

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
ATCELTS - PlayRoom POP-UP Pk 01.06.2018 19:00 VEF Kvartāls, Ieriķu iela 5a
Der zināt
Tirdzniecībā uz šo pasākumu Ieejas biļetes ir dažādās cenu grupās. Cenu grupas pēc satura un kvalitātes neatšķiras. Vispirms lūdzam iegādāties lētākās biļetes.

Pērc 4 biļetes par 3 biļešu cenu - lai saņemtu atlaidi, pievieno grozam 4 biļetes ar cenu "Grupas biļete CENA". Atlaide tiek piemērota biļetes pamata cenai.


Pasākumu drīkst apmeklēt: no 18 gadu vecuma
Pasākuma valoda: latviešu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~10h
Ieeja pasākumā: no plkst. 19:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav
Norises vieta
Ieriķu iela 5A Rīga Latvija
Organizators
SIA Power Room
SIA Power Room
Rojas iela 17 LV-1016 Rīga