Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Atcelts - Kantoris / Контора

Tr 19.09.2018 19:00
VEF kultūras pils
Informējam, ka pasākums Kantoris / Контора 19.09.18 19:00 VEF kultūras pilī - TIEK ATCELTS!

Naudu par par biļetēm, kas iegādātas SIA „BIĻEŠU SERVISS” tīklā, var saņemt ar pārskaitījumu, aizpildot pieteikuma veidlapu. Pieteikuma veidlapu var ielādēt ŠEIT. Aizpildītu veidlapu sūtiet uz e-pasta adresi info@bilesuserviss.lvAizpildītu pieteikuma veidlapu var nodot arī Rīgas Kongresu nama kasē.

Pieteikumus naudas saņemšanai par biļetēm, var iesniegt līdz 03.10.2018.

Pasākuma organizators atvainojas par sagādātajām neērtībām!

   
IZRĀDE-ŠOVS «KANTORIS»
«TEV PAVEICIES, TU NEESI TĀDS KĀ CITI, TU STRĀDĀ BIROJĀ...»
 
“Kantoris” ir neiespējami smieklīga izrāde, kas iestudēta robežžanrā, ko dēvē par “plastisko komēdiju”. Tā veltīta neparastajai dzīvei kādā parastā birojā. Nūģīgie, pie neglaimojošās palamas “ofisa planktons” pieradušie pašmāju klerki, kuri savas dienas pavada ierakušies papīros, atstāstot cits citam baumas un mikroviļņu krāsnī uzslidot savus pusdienu konteinerus, publikai parāda savu patieso seju. Superaģenti, bruņinieki, ļaundari – visi viņi cīnās ar neredzamiem zobeniem, rībina no iedomātiem revolveriem, demonstrē gandrīz vai kaskadieru cienīgus trikus un virtuozu cīņas plastiku – mutuļo kaislības, no krūtīm lec laukā sirdis, zāle eksplodē smieklos!

Režisora Sergeja Filatova un producenta Pāvela Novikova projekts ar milzu panākumiem tiek izrādīts dažādās pilsētās. Bosa lomā “Kantorī” ir iejuties Antons Fiļipenko – ļoti dziļš teātra aktieris, kurš pēc autoatslēdznieka Stasa lomas grupas “Ļeņingrad” klipā “Ekstāze” negaidīti ir ieguvis milzīgu popularitāti.
Izrādē-šovā “Kantoris” iesaistīto aktieru sastāvs ir ārkārtīgi raibs un daudzpusīgs: neticami plastiskais dejotājs Maksims Al-Namess, kuram bijušas veiksmīgas lomas seriālā “Sofija Paleologa” un mūziklā “Noķer mani, ja vari”, teju visus sporta veidus apguvušais teātra aktieris Pāvels Botvinovskis, cirka artists un klauns Andrejs Korobovs un Mihails Širjajevs no Arkādija Raikina teātra “Satirikons”.      

Izrādē nav pilnīgi nekādu repliku – darbību pavada tikai mūzika un smieklu šaltis zālē. Pantomīmas valodai nav vajadzīgs tulks, un aktieri mēmi stāsta publikai, ar ko patiesībā nodarbojas parasts kantoris un kā iespējams izdzīvot papīra džungļos. Katra nākamā izrāde nelīdzinās iepriekšējai: plastiskās komēdijas žanrs aktieriem liek nemitīgi improvizēt. “Kantora” varoņi katru ainu ik reizi izspēlē no jauna, laiku pa laikam paši ar grūtībām noturoties nesmējušies.

– Skatītāji atpazīst paši sevi, savus kolēģus, un tas viņus uzjautrina un uzlādē, – stāsta Sergejs Filatovs, režisors, kura kontā ir izrāde “Harmss” par dzejnieka dzīvi, “Dzīve uz parāda” pēc Remarka motīviem un citi oriģināli un daudzšķautnaini uzvedumi, – tā sanācis, ka mūsu birojā nav pilnīgi nevienas sievietes, taču tāpēc daiļā dzimuma pārstāvēm ir jo interesantāk vērot to, kas notiek uz skatuves! 

Sergejs Filatovs ir pārliecināts, ka ikvienā vīrietī dzīvo liels bērns, un tieši tāpēc biroja piedzīvojumi nonāk gandrīz līdz absurdam: bruņinieku cīņas ar papīrgroziem galvās, ātrumsacīkstes ar biroja krēsliem un caurduru ritma sekcija.
Maskavā šovs “Kantoris” ir kļuvis par vienu no pērn apmeklētākajiem teātra notikumiem. Sociālie tīkli ir pārpilni sajūsminātu skatītāju atsauksmēm, kurās detalizēti aprakstīts, kā tieši viņi ir smējušies par biroja piedzīvojumiem un kādā stāvoklī tie viņus gandrīz noveduši (“līdz asarām”, “līdz žagām”, “ārprātā”, “gandrīz pārsprāgu”). Milzum daudz slavinošu recenziju ir arī no kritiķu puses. Tik tiešām, uz tradicionālā, mazliet smagnējā Krievijas teātra fona jestrais “Kantoris” ir kā svaiga gaisa malks. Tomēr izrāde nav tikai šovs, klaunāde, pekstiņi un spožu jaunekļu lēkāšana pa skatuvi. Biroja fantasmagorijas pamatā guldīta dziļa filozofiska jēga. Un tās dēļ viss kļūst vēl jautrāk.       
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
Atcelts - Kantoris / Контора Tr 19.09.2018 19:00 VEF kultūras pils
Der zināt

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 12 gadu vecuma
Pasākuma valoda: latviešu, krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00

 

Norises vieta
Ropažu 2 Rīga Latvija
Organizators
Euroshow promoter Europe, SIA
Aleksandra Čaka 136 - 23 LV-1012 Rīga