Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Asaru komēdija 'Es - Laime' / Слезная комедия 'Я Счастье'

Pk 15.11.2019 19:00
Rēzeknes pilsētas Kultūras nams
10.20 - 16.00
“Es - Laime” - tā ir izrāde – seminārs, izrāde laboratorija, izrāde – pētījums, izrāde – retrīts, kurā aktieri kopā ar skatītājiem atkal no jauna atklāj sev tādu zināmu, bet pavisam neiepazītu cilvēku attiecību visumu, kas sastāv no divām pretējām pasaulēm: vīrieša pasaule un sievietes pasaule. Jūs varēsiet ieiet svētlaimes atmosfērā, garīgajā dziļumā un patiesumā, piepildot savas sirdis ar mīlestību un labestību. Bet dzirkstošais un smalkais humors Jums ļaus pavadīt brīnišķīgu vakaru! Pie izrādes izdomas bagātā lakonisma un absolūtās valodas skaidrības, apbrīnojams ir ne tikai spilgtais iespaids, kādu tā atstāj uz skatītāju, bet arī īpašais efekts, kas izpaužas laimīgās pārmaiņās skatītāju dzīvēs. Kāds nosauks izrādi “Es - Laime”, kāds vienkārši – brīnums, un visiem būs taisnība!

Teātris “NitJa”

Teātris “NitJa” piedāvā saviem skatītājiem tikai to, kas ceļ priekā pašus šīs radošās savienības dalībniekus. Teātra “NitJa” mākslas mērķis ir nevis bezdarbīgā cilvēka prāta izklaidēšana un nevis tā novēršana no viņa ikdienišķās garlaicības, un no satraucošiem sadzīves jautājumiem, bet tieši pretēji skatītāji dzīvā, aizraujošā sadarbības procesā, neatkārtojamā plūsmā kā sekas, pašas no sevis atrisinās šķietami neatrasināmas dzīves pretrunas.
 
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Asaru komēdija 'Es - Laime' / Слезная комедия 'Я Счастье' Pk 15.11.2019 19:00 Rēzeknes pilsētas Kultūras nams 10.20 - 16.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti
Pieejamas biļetes ar 15% atlaidi - lai saņemtu atlaidi, pievieno grozam 5 vai vairāk biļetes ar cenu "Grupas biļete CENA".
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nlīdz 7 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~1h30min
 
Norises vieta
Rēzeknes pilsētas Kultūras nams
Brāļu Skrindu iela 3 Rēzekne Latvija
Organizators
Freedom Energy OÜ
Meeliku tn 23/3-62 Tallinn 13915 Tallinn
Šī organizatora pasākumi
Pirkt Pārvēršana vai 'Shvabrakadabra' / Преображение, или Швабракадабра Pārvēršana vai 'Shvabrakadabra' / Преображение, или Швабракадабра Liepājas Olimpiskā centra Rožu zāle, Latvija 8.50 - 18.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!