logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Jaunā gadsimta rindas. Ziema. / Строки нового века. Зима

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Teātra Viesizrādes Vene Teater (Tallinā) / The Theatre’s Plays on Tour at Vene Teater (Tallinn)
Jaunā gadsimta rindas. Ziema
Dzejas “tusiņš” ar jauniem aktieriem
18+
Ilgums – 1 stunda 10 minūtes
 
…mēs gaidām ikvienu, kurš apzināti var atkāpties no kategorijas "labi" un "slikti" un ir gatavs, nesaraucot degunu, klausīties mūsdienu dzeju. Tāpēc dosim iespēju izskanēt mūsdienu dzejas balsij!
Ir apbrīnojami, ka mūsu pilnīgi pragmatiskajā pasaulē joprojām ir cilvēki, kuri raksta dzeju un sapņo kļūt par dzejniekiem. Bet mums šķiet, ka vēl ir arī tādi cilvēki, kuriem nepieciešama dzeja, kuri vēlas klausīties dzejoļus, pārdomāt un apspriest.

Dzejas eksperimenti visticamāk izriet no dziesmas, kas senatnē sinhronizēja cilvēka kopīgo darbu vai svētku darbību, radot kopīgu ritmu visiem procesā iesaistītajiem. Mēs centīsimies atgriezties pirmsākumos, nodziedot vairākus no dzejoļiem dzīvās mūzikas pavadījumā.

Uz skatuves būs arī "brīvais mikrofons", un jebkurš skatītājs varēs iziet un izlasīt savus mīļākos dzejoļus, izteikt savu viedokli vai vienkārši pateikt, ka interese par dzeju ir dzīva, tāpat kā pati dzeja ir dzīva.

Mūsdienu autoru dzejas tekstu tematika ir mūžīga: brīvība, mīlestība, nāve, nākotne... Saruna bez robežām un bez kupīrām notiks dzejnieku Šiša Brjanska, Aleksandra Delfinova, Psoja Koroļenko, Timura Kibirova, Olgas Aničkovas vārdā.

Radošā komanda:
Gaismu mākslinieks: Antons Andrejuks
Izrādes vadītāja: Aleksandra Andrejuka
 
Lomās:
Aleksandrs Žilenko
Staņislavs Kolodubs
Mihails Manevičs
Artjoms Veselovskis

Vairāk informācijas: http://www.mct.lv

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot