logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Itāļu mūzikas un ironiskās prozas šovs sievietēm

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Itāļu mūzikas un ironiskās prozas šovs sievietēm
 
Sabira Aleksandra Skoblova rīko “citronīgi” interaktīvos lasījumus sievietēm. Izrāde ar itāļu mūzikas pavadījumu. Dzied vokāliste Anastasija Ļebedjanceva (mecosoprāns).
 
Sabira Aleksandra Skoblova ir Latvijas rakstniece, kas pārsteidz ar savu radošo pieeju literatūrā, proti, izklaidē un iepriecina ar atjautīgiem pašsacerētiem stātiem, ko lasa auditorijai, iesaistot tos interaktīvās aktivitātēs. Programmas nosaukums ir “Citrons” – viņas iedvesmas auglis, kas savu vietu rod katrā literārajā vakarā.
 
Kā stāsta Sabira Aleksandra: “Ar lielāko prieku personīgi aicinu jūs izbaudīt manu lasījumu vakaru, kas domāts, lai labi atpūstos un izsmietos! Es rakstu ironiskus sieviešu stāstiņus un publiski tos lasu krieviski un latviski savos konceptuālajos sieviešu literārajos vakaros. Gada garumā esmu novadījusi 15 kupli apmeklētus vakara pasākumus un klātesošo laimīgās sejas, starojošais smaids un dzirksteļojošās atsauksmes ir lielākā dāvana. Nāciet pašas un ņemiet līdzi arī savas draudzenes! Vienmēr patīkami skatītāju rindās redzēt arī jau pazīstamas sejas. Sulīgie teksti par sievietes ikdienas ainiņām atver pat introvertāko un atturīgāko sieviešu sirdis. Par spīti uzmācīgajai rutīnai – sarīkosim īstus sievietes dvēseles svētkus? Jā!”
 
Atsauksmes par pasākumu sociālajos tīklos.
Facebook: Sabira Aleksandra Skoblova
Instagram: @sas_producer
 

Vairāk informācijas: http://www.facebook.com/share/e1WzFjxVkvyR3eby/?mibextid=9l3rBW

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot