logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Riga Stand Up: 'Galvaspilsētas komiķi'

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Rīgas Stand Up kluba rezidenti ar savu jauno programmu "Galvaspilsētas komiķi" Rīgā!
 
Uztāsies:
Aļona Borisova
Antons Gerasimovs
Deniss Ivanovs
Valters Graviņš
Lydia Kehinde (ENG)
Aleksandrs Margoļins
 
Šoreiz galvaspilsētas “humora sargi” priecēs ne tikai ar jauniem jokiem, bet arī ar jaunu vietu – pasākums notiks Ģertrūdes ielas teātrī, kas ir viena no labākajām mūsdienu izrāžu platformām Latvijā!
 
Riga Stand Up komiķu apvienība jau gandrīz 7 gadus organizē stand-up brīvos mikrofonus, koncertus un tūres visās Baltijas valstīs, kā arī Lielbritānijā, Somijā un daudzās citās valstīs. Komiķu bagāta pieredze ļauj apvienības dalībniekiem vienmēr radīt kvalitatīvu un aktuālu komēdiju. No viņu koncertiem neviens neaiziet bez smaida.
 
Kad? 21.oktobrī 18:00 (ieeja no 17:15)
Kur? Rīgā, Ģertrūdes ielas teātris, Ģertrūdes iela 101a (3.stāvs)
 
Zālē ir brīva sēdvietu izvēle. Jo agrāk atnāksi, jo labāku vietu aizņemsi. Pirms pasākuma ir iespēja pasūtīt dzērienus bārā!
P.S. tehnosko iemēslu dēļ 2.seanss 21.10 21:00 tika atcelts, tāpēc biļetes var iegādāties tikai uz pirmo 18:00. Visas iegādātās biļetes uz 21:00 ir derīgas uz 18:00 seansu un tās nav jāmaina. Gadījumā, ja nevart ierasties uz izrādi 18:00 par biļešu maiņu un citu jautājumu gadījumā lūdzu sazinieties ar organizātoru info@rigastandup.lv vai +371 29806899 līdz 17.09.2023
 
Pasākums krievu valodā + 1 komiķis angļu valodā.
Ieeja 16+.

Vairāk informācijas: http://www.rigastandup.lv

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot