logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Blondīnes dod priekšroku Džentelmeņiem! / Спектакль. Блондинки предпочитают джентельменов!

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Mūsdienīgs uzvedums, kuru režisēja un uzstādīja scenārija autors Vlads Volkovičs @vladvolkovich. Pēc rakstnieces Evas Oņeginas grāmatas – „Blondīnes izvēlas džentelmeņus”, „Noklausītās sarunas”. Vienpadsmit savstarpēji saistīti stāsti, no divu jaunu sieviešu dzīves, kas kontaktējas sociālajos tīklos.

ŽANRS - komēdija
STILS - pop-art
UZVEDUMS KRIEVU VALODĀ       
  
Visas uzveduma darbības vienlaicīgi notiek ar videoinstalācijām. Uzveduma varones sarunājas savā starpā caur smarttālruni un multimēdiju ekrānu. Formāts „screenlive” – divas draudzenes saszvanās pa smarttālruni: viena uz ekrāna, otra uz skatuves.

Uzveduma laikā aktrise, kura tēlo Aktrisi (Eva Oņegina @eva-onegin), vairākas reizes pārveidojas no vienas varones otrā. Pēc uzveduma autogrāfu sessija ar aktrisi un autori Evu Oņeginu. Uzvedumā tiek izmantots projektējošais ekrāns, bez papildus rekvizīta un dekorācijām.
 
SINOPSIS
Divu neprecētu draudzeņu pikanti piedzīvojumi. Viņu sarunās nav aizliegtu tēmu: negaidīta grūtniecība, pielūdzējs-biseksuālists, līgavaiņa alkoholisms un krimināla pagātne -  jebkurā situācijā draudzenes atbalsta viena otru. Brīvās, it kā pļāpāšanas laikā, viņas ne tikai ironiski apceļ viena otru, bet arī dalās ar gudriem padomiem, kas var būt arī noderīgi skatītājiem! Komiskas situācijas, kurās nonāk draudzenes, kā arī spēja pasmieties par sevi un apstākļiem, rada vieglu un nepiespiestu atmosfēru uzvedumā.
 
PĒC GRĀMATAS
Evas Oņeginas – „Blondīnes izvēlas džentelmeņus”, „Noklausītās sarunas”.
 

Vairāk informācijas: http://rigasmazaisteatris.lv

Pasākumi
Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot