Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

TIKS PĀRCELTS - VIRS BALAGĀNA DEBESIS... / NAD BALAGANOM NEBO...(Pārcelts no 17.04.2020.)

Ot 03.11.2020 19:00
Daugavpils teātris
Ņemot vērā visus šī brīža pulcēšanās ierobežojumus un ierobežojumus pasākumu rīkošanā, pasākums TIKS PĀRCELTS! Datumi tiks precizēti!
Pasākuma organizatori lūdz būt saprotošiem un atvainojas par sagādātajām neērtībām!
 

Sakarā ar masu pasākumu atcelšanu pasākums VIRS BALAGĀNA DEBESIS..., kas bija paredzēts 17.04.2020. 19:00, Daugavpils teātris, tiek PĀRCELTS uz 03.11.2020.

Iegādātās biļetes ir derīgas uz pārcelto datumu un atmaksa par tām netiek veikta.

Pasākuma organizators atvainojas par sagādātajām neērtībām! 


 
Konstantīns Raikins - mākslinieciskais vadītājs Krievijas Valsts teātra ”Satirikon”, Krievijas tautas aktieris, režisors, Krievijas valsts prēmijas laureāts, četras reizes ieguvis Krievijas valsts  nacionālo prēmiju „Zelta maska”, K. Staņislavskava fonda prēmijas laureāts. Prēmiju ieguvējs:  „Kristāla Turandota”, „Kaija” , „Elks” , „Triumfs” . Mākslinieciskais vadītājs „Aukstākā skola skatuves mākslā” , profesors.

Poētiskā monoizrāde „Nad balaganom nebo...”- tā ir augstākās klases dzeja izlaista cauri sirdij.

„Tas ko es daru šinī izrādē attaino mani pašu. Arī es sastāvu no dažādiem žandriem. Poēzijas, it īpaši augstākas klases poēzija,- tas ir īpašs dvēseles stāvoklis... Priekš manis skaitīt dzejoļus no skatuves- tas ir kā spēlēt  lomas, spēlēt monologus. Jo poēzija uz skatuves darbojas pēc vieniem un tiem pašiem skatuves noteikumiem, tāpat kā jebkura dramatiskā loma. Šobrīd es jūtu, ka cilvēki tiecās pēc labas poēzijas, viņi to alkst gan dzirdēt, gan sajust. Cilvēkiem, viņu oganismos, trūkst vitamīna priekš dvēseles. Kaut kādas labas frāzes, skaistas runas... Puškinu izlasīt un gaisā uzreiz mazāk baciļu paliek. Viņš ir kā baznīcas zvans...
Tēvs man reiz teica: „Vienmēr lasi dzeju. Dari to, neskatoties kas ir tava publika. Tas palīdzēs viņiem izprast tevi dziļāk un skatīties uz dzīvi daudz dziļāk.”
Konstantīns Raikins

PSRS tautas aktieris Bogdāns Stupka, nesen aizgājušais viņsaulē 2012. gadā, neilgi pirms nāves bija uz šo K. Raikina koncertu un pēc izrādes teica: „Neviens pasaulē tā nelasa (jāsaprot kā nespēlē) dzejoļus kā to dara Konstantīns Raikins!!!”

Izrādē skan D. Šostakoviča mūzika. Konstantīns Raikins skaita savu mīļāko dzejnieku dzeju. No skatuves skan Davida Samoileva, Nikolaja Zabolockā, Nikolaja Rubcova, Osipa Mandeļštama, Lope de Vegas un Aleksandra Puškina dzeja
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
TIKS PĀRCELTS - VIRS BALAGĀNA DEBESIS... / NAD BALAGANOM NEBO...(Pārcelts no 17.04.2020.) Ot 03.11.2020 19:00 Daugavpils teātris
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.90 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
Ņemot vērā visus šī brīža pulcēšanās ierobežojumus un ierobežojumus pasākumu rīkošanā, pasākums TIKS PĀRCELTS! Datumi tiks precizēti!
 
Biļetēm tiek piemērota Aģenta maksa 1.30 EUR apmērā!
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: no 6 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~1h40min
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav
Norises vieta
Daugavpils teātris
Rīgas iela 22a Daugavpils Latvija
Organizators
SIA K47
Teātra iela 4 - 7, LV-1050 Rīga
Vien. Reģ. Nr.: 40203089245
Šī organizatora pasākumi
Pārdošana apturēta TIKS PĀRCELTS - SIRDIJ VISTUVĀK / САМОЕ ЛЮБИМОЕ (Pārcelts no 16.04.2020.) ApturētsApturētsTIKS PĀRCELTS - SIRDIJ VISTUVĀK / САМОЕ ЛЮБИМОЕ (Pārcelts no 16.04.2020.) Kino Splendid Palace, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!