Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

'Ideālais liecinieks' / 'Идеальный свидетель'

Se 29.02.2020 19:00 - Sv 01.03.2020 21:30
10.00 - 50.00
Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu

Izrāde "Ideālais liecinieks" - tas ir galvu reibinošs stāsts par kaislību, mīlestību un uzticību, kas radīts pēc Pēterburgas dramaturga Valentīna Krasnogorova lugas motīviem.
 
Smalka, aizkustinoša, liriska komēdija. Izrādes sižets ir ļoti intriģējošs: Līgava un līgavainis, sekmīgi darījumu cilvēki, apstākļu sagadīšanās dēļ, ir spiesti piedāvāt nejauši satiktam, dīvainas uzvedības cilvēkam gados, būt par liecinieku savās kāzās. Izklaides pēc, jaunais pāris iesaista svešinieku spēlē. Bet izklaides rezultāts ir visnotaļ negaidīts. Attiecības visu triju starpā kļūst saspringtas. Šī tikšanās kardināli izmaina katra varoņa likteni.
 
Izrāde ir piepildīta ar neskaitāmiem asiem sižeta pavērsieniem, kas skatītājiem, visu izrādes laiku, liek sajust satraukumu līdz pat izrādes beigām.

 Šo lugu skatītājiem piedāvā: nopelniem bagātais Krievijas Federācijas mākslinieks - Igors Livanovs, visapburošākais "Interns" Gļebs Romaņenko - Iļja Gļiņņikovs un valdzinošā Jūlija Takšina.
 

Vairāk informācijas: http://www.parter.lv

Pasākumi
Pasākumi netika atrasti
Pirkt 'Ideālais liecinieks' / 'Идеальный свидетель' 'Ideālais liecinieks' / 'Идеальный свидетель' VEF kultūras pils, Latvija 15.00 - 50.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt 'Ideālais liecinieks' / 'Идеальный свидетель' 'Ideālais liecinieks' / 'Идеальный свидетель' Daugavpils Kultūras pils, Latvija 10.00 - 30.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Loading...
Atjaunot