logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Dina Rubina '...Un tad es jūs visus aprakstīšu!' Literārais koncerts Rīgā

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Dina Rubina
«...Un tad es jūs visus aprakstīšu!»
Literārais koncerts Rīgā
13. aprīlī, plkst. 19:00

13. aprīlī Rīgā aicinām uz tikšanos ar Dinu Rubinu — rakstnieci un scenāristi, kuras grāmatas ir saņēmušas starptautiskus apbalvojumus un, kas svarīgākais — ir mīlētas lasītāju vidū dažādās valstīs.

Dinas Rubinas literārais koncerts ir īsts viena aktiera teātris. Rubina pati lasa savus darbus, un neviens to nespēj izdarīt labāk! Rakstnieces pārvaldīto balsu, akcentu, raksturu un intonāciju diapazons liek ticēt viņas sceniskajai izglītībai. Taču milzīga dažādu tēlu galerija, ko ar brīnišķīgu mākslinieciskumu iemieso uz skatuves, ir Dinas Rubinas dabiska dāvana.

«Jebkurš nopietns rakstnieks ļauj sevi caurstrāvot ar absolūti visu — naidu, mīlestību, atzīšanu, slimībām, kaislībām, dzimšanu, nāvi — visu, kas notiek ar viņa varoņiem. Tas ir asinsradu saites, es pat teiktu, intīma saikne,» saka Dina Rubina par saviem grāmatu varoņiem.

Tas būs spilgts autora vakars ar unikāliem tekstiem, intonācijām un jaunām nozīmēm: būs gan smalks humors, gan cauršaujoša gudrība — viss, ko mēs mīlam Rubinās prozā.

Dina Rubina ir rakstniece, scenāriste. Vairāk nekā 40 grāmatu autore, kas tulkotas daudzās valodās, piemēram, «Aukstais pavasaris Provansē», «Saulainajā ielas pusē», «Sindikāts», «Lūk, nāk Mesija!..», «Augsts ūdens venēciešiem», «Svētdienas mise Toledo», «Kamera tuvojas!». Viņas darbi ir guvuši daudzas prestižas literāras balvas un apbalvojumus.
 
Informācija par pasākumu
Ieteicamais vecums: 16+
Aptuvenais ilgums: 1 stunda 30 minūtes
Pasākuma vieta: Splendid Palace, Elizabetes iela 61, Rīga, LV-1050

Vairāk informācijas: https://www.pryamaya.eu/dina_rubina_i_togda_ya_vseh_vas_opishu_riga_13_04_2024

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot