logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Dina Rubina 'Autors un viņa varoņi' / Дина Рубина 'Автор и его герои'

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Dina Rubina
Autors un viņa varonis
Literārais koncerts
3. maijs, 19:00
Rīga, JCC

 
Rīgā, 3. maijā, notiks Dinas Rubinas literārais koncerts – īstens viena aktiera teātris. Tā ir iespēja piedzīvot spilgtu autorlasījumu ar neatkārtojamām intonācijām un jaunu jēgu: būs gan smalks humors, gan caururbjošs viedums – viss tas, par ko tik ļoti mīlam viņas prozu.
 
Tālāk, kā pati Rubina ir rakstījusi “Leonardo rokrakstā” – stāsts ir pa pusei fantastisks, bet nav nekā fantastiskāka par dzīvi.
 
Vai esat kādreiz iedomājušies, ka varēsiet tā vienkārši, bez starpniekiem, aprunāties ar vienu no vadošajām mūsdienu rakstniecēm? Jums būs šāda iespēja! Šajā vakarā, līdztekus stāstiem un dzīvesstāstiem, būs arī tieša saruna ar skatītājiem – jā, jā, katrs varēs uzdot D. Rubinai savu jautājumu par viņas grāmatām un varoņiem.
 
Dina Rubina ir rakstniece un scenāriste. Autore vairāk nekā 40 grāmatām, kas tulkotas daudzās valodās: “Aukstais pavasaris Provansā”, “Ielas saulainajā pusē”, “Sindikāts”, “Lūk, nāk Mesija!...”, “Venēciešu augstais ūdens”, “Svētdienas mise Toledo”, “Kamera nāk!”. Viņas darbi saņēmuši daudzas prestižas atzinības un balvas literatūras nozarē.
 

 

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot