logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Gautam Marathe Indiešu deju monoizrāde

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Gautam Marathe
Bharatanatyam performance

Aicinām uz indiešu klasiskās dejas koncertu Gautama Marathe (Pūna, Indija) izpildījumā. Koncerts notiks 30. jūnijā plkst.18.00 Stabu ielā 18c, teātrī WILLA Rīgā.

Jauns un enerģisk dejas profesionāls no Mumbajas un Pūnes Gautam Marathe ir uzstājusies solo un kopā ar Sankhya Dance Troupe daudzos prestižos festivālos Indijā un ārvalstīs. Viņš apguva bharatanatyam Guru Šri Vaibhav Arekar vadībā. Būdams profesionālis Gautam turpina uzturēt godbijīgas attiecības ar savu skolotāju.

Ļoti vitāls un enerģisks dejotājs Gautam pieiet dejai ar jauneklīgu entuziasmu. Viņa aizrautības pilna attieksme lika viņam gūt lielus panākumus dažādos deju žanros. Gautam ieguva bakalaura un maģistra grādu Bharatnatyam (performing arts)  Pūnā un izgāja apmācību baletā pie Ešlija Lobo (Danceworx), kā rezultātā Gautam meistarīgi mēdz jaukt kopā Rietumu un Indijas klasisko kustību stilu, nemanāmi importējot dažādu mākslu aspektus vienā veselā.

“Būt dejā nozīmē saplūst ar Augstāko enerģiju. Neatkarīgi no tā, cik reižu jūs par to lasāt grāmatās, brīdī, kad to piedzīvojat, tas paliek kaut kas tāds, ko jūs lolosiet mūžīgi. Tas ietekmē jūs, maina jūs, precizē jūs. Man tā ir deja, kas man pavēra arī garīgo ceļu. Patiesībā es uzskatu indiešu klasiskās dejas Bharatanatyam mākslu kā labsajūtas centru, kurā var sevi dziedināt. Vienīgā prasība ir gatavība ienirt dziļumā un pēc tam viegli sevi atlaist.”

Skatītāji, kas š.g. aprīlī apmeklēja Gautamas koncertu, apraksta, cik viņus valdzināja Gautama Maratha priekšnesums, "satriecošs klasiskās dejas koncerts, kas iegremdēja mūs šīs senās dejas formas spēkā un žēlastībā. Šķita, ka katra talantīgā izpildītāja kustība mums piešķīra enerģiju. ”.

Koncertu organizē biedrība Indiešu kultūras centrs Bharata.
Informācija: 29893978 vai info.bharata@inbox.lv
 
 

Vairāk informācijas: https://www.facebook.com/bharata.culture.centre/

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot