logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

FlamencoLive / ROMEO UN DŽULJETAS LEĢENDA

Pi 15.11.2021 18:00
Daugavpils Kultūras pils
Informējam, ka pasākums FlamencoLive / ROMEO UN DŽULJETAS LEĢENDA, kas bija paredzēts 18.09.2020. VEF Kultūras pilī, tiek PĀRCELTS uz 17.11.2021. 19:00.
Norises vieta nemainās. Iegādātās biļetes ir derīgas uz pārcelto datumu un nav nepieciešams mainīt.
 
Pasākuma organizators un mākslinieki aicina apmeklēt pārcelto pasākumu, jo šādi Jūs varat atbalstīt nozari, kura šobrīd ir būtiski ietekmēta ierobežojumu dēļ.

Ja tomēr zināt, ka likumā (links uz likumu: https://likumi.lv/ta/id/315278-covid-19-infekcijas-izplatibas-parvaldibas-likums) noteiktu pamatotu iemeslu dēļ (piemēram, nevarat atrasties valstī, kurā notiek pasākums, vai pasākumu liedz apmeklēt būtiski veselības ierobežojumi) nevarat apmeklēt pārcelto pasākumu jaunajā datumā, tad aicinām sazināties ar pasākuma organizatoru: greenevent@bk.ru , 23888866
 
 
Spānijas Nacionālais deju teātris
“FlamencoLive”

"ROMEO UN DŽULJETAS LEGENDA"
 
"Spāņu flamenko maģiskā pasaule ... Papēžu un kastantu mūzika, burvīgas roku kustības, vicināti fani ...
Mākslinieki "Flamenco Live" jūs aizvedīs uz karstās Andalūzijas krastiem!
 
Flamenco Live ir unikāls mākslas projekts, kas apvieno profesionālus starptautiskus māksliniekus, kas uzstājas ar dzīvīgu, organisku un sirsnīgu spāņu flamenko.
 
Kolektīvā ir iekļuvuši labākie dejotāji, ģitāristi, kantori (vokālisti) un sitaminstrumentālisti, kuri visu savu dzīvi velta tā dēvētajam "puro flamenco" - tīram autentiskam flamenko visā tā dažādībā! Visi kolektīva dalībnieki ir vairāku starptautisku konkursu laureāti, ieskaitot tādus kā "Viva España", "Zelta duets" un citus. Grupas galvenā dejotāja ir El Tebi, projekta Minory of Glory dalībniece Channel One, vienīgā dejotāja Krievijā, kas uzstājusies uz skatuvēm Spānijas teātri un tablao, ieskaitot slaveno Casa Patas Madridē!
 
Sarežģītākajai auditorijai Spānijas Nacionālā deju teātra "Flamenco Live" mākslinieki ir sagatavojuši jaunu unikālu programmu "flamenko stila leģenda par Romeo un Džuljetu".
 
Šī ir pilnīgi jauna, negaidīta slavenā Šekspīra stāsta interpretācija, kurā leģendārais mīlas stāsts tiek stāstīts aizrautīgas spāņu dejas valodā.
 
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
FlamencoLive / ROMEO UN DŽULJETAS LEĢENDA Pi 15.11.2021 18:00 Daugavpils Kultūras pils
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.90 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Bezmaksas ieeja: līdz 6 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: stundu pirms pasākuma sākuma
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ieeja ir bez maksas, bet pavadonim jāpērk pilna biļete jebkurā vietā

Pirms biļešu iegādes, lūdzu, pievērsiet uzmanību valstī noteiktajiem noteikumiem pasākuma apmeklēšanai saistībā ar Covid-19 izplatības ierobežošanu. Veicot pirkumu, patērētājs piekrīt ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskos noteikumus pasākuma apmeklējumam.

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Daugavpils Kultūras pils
Smilšu iela 92 Daugavpils Latvija
Organizators
GREEN EVENT SIA
Ernestīnes iela 8 - 10 LV-1046 Rīga
Vien. Reģ. Nr.: 42103104531
Citi datumi Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Pārdošana apturēta FlamencoLive / ROMEO UN DŽULJETAS LEĢENDA ApturētsApturētsFlamencoLive / ROMEO UN DŽULJETAS LEĢENDA Liepājas Olimpiskā centra Rožu zāle, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pārdošana apturēta FlamencoLive / ROMEO UN DŽULJETAS LEĢENDA (pārcelts no 18.09.2020) ApturētsApturētsFlamencoLive / ROMEO UN DŽULJETAS LEĢENDA (pārcelts no 18.09.2020) VEF kultūras pils, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!