Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Kinolektorijs ar režisoru Vladu Volkoviču / Кинолекторий с Владом Волковичем

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
DŽOKERS

Kad ļaunums uzvar...ĻAUNUMU

Pēc kaudzes plastmasas nedzīvu komiksu, Holivuds „izspļāva” no savām dzīlēm sarežģītu, interesantu mākslas filmu. BEIDZOT!

Skaitās, ka DŽOKERS pamudinājis uz filmu, ko uzņēmis brīnišķīgs režisors Kristofers Nolans – Tumšais bruņinieks. Taču tur bija komiks, kaut arī pacelts jaunā līmenī.

Viss brīnumainākais priekš manis ir tas, ka režisors Todds Fillips izveidoja no plastmasas personāža īstu antivaroni un mūsdienu VARONI. Brīnišķīgā šī pārvērtība, kad no tukša un primitīva izveidota sarežģīta, daudzpusīga māksla – KINO!

Tagad spailerss, slims, aktieris-neveiksminieks, kas piestrādā par klaunu, sapņo kļūt par slavenu standap aktieri un atrast sevi...pēc klasiskām neveiksmēm un zaudējušam cerību paliek par slepkavu un brīvības simbolu.

Kopumā nekā jauna..., taču kā nospēlēts, izdzīvots, uzņemts un pasniegts!

Absolūts kinomākslas šedevrs un aktiera Hoakina Feniksa veiksmīga spēle!!!

Atspoguļots nepatīkams stāsts un varonis nebūt nav pozitīvs, taču domājams, ka tagad uzplauks jauns trends - negatīvs, ne visai savā prātā varonis!

Filmu jāskatās noteikti!

Cienījamie skatītāji 21.janvārī, es režisors Vlads Volkovičs piedāvāju noskatīties un kopā apspriest filmu „Džokers”. Es Jūsu priekšā atvēršu visu kinomākslas iekšējo darbību, pastāstīšu kā tiek veidots KINO. Gaidu Jūs 21.01.2020., plkst.19.00

Rīgas Mazais Teātris, Stabu 18c
 

Vairāk informācijas: http://rigasmazaisteatris.lv

Pasākumi
Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot