Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

PLASTMASAS HULIGĀNI

Se 30.11.2019 18:00
7.00
Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Tie ir visur – uz ielām tēlo mazus ežus, peldas okeānos kā medūzas un slēpjas kokos kā putni. Viņu mazās mikrodaļiņas jautri dzīvojas mūsu vēderos. Viņi ir plastmasas maisiņi. Mums katram tie saburzīti un nepieskatīti guļ kādā atvilknē vai krājas maisiņu maisiņos. Viņiem tur ir garlaicīgi un kādā brīdī, kad tie kļūst pavisam nevajdzīgi un aizmirsti, sāk darīt blēņas. Bet kas būtu ja mēs par viņiem rūpētos tā pat kā rūpējamies par sevi vai sev tuvajiem?
 
Teātra apvienība ‘”PERFOrācija” veido izrādi bērniem pēc Agneses Vanagas grāmatas “Plastmasas huligāni” (izdevniecība “Jānis Roze”) motīviem. Grāmata stāsta par divu apņēmīgu brāļu cīņu ar plastmasas maisiņiem.

Sadarbībā ar “Plastmasas pārstrādes studiju” izrāde reizē būs arī darbnīca, kurā kopā ar aktieriem, bērniem būs iespēja pašiem izpausties un pārstrādāt plastmasas maisiņus. Tādēļ skatītāji tiek aicināti uz izrādēm līdzi ņemt savus maisiņu krājumus, lai tiem dotu iespēju piedzīvot savu otro dzīvi.
 
Izrādes radošajā komandā ir apvienības “PERFOrācija” mākslinieces Pamela Butāne un Beatrise Zaķe, aktieri Elizabete Skrastiņa, Rihards Zelezņevs un Kārlis Tols, kostīmu māksliniece Inga Apine.

Izrādes atbalstītāji un sadarbības partneri : Kaņepes Kultūras centrs, Valsts Kultūrakapitāla fonds, British Council Latvia,  Latvijas Kultūras akadēmija.   

Izrādi rekomendējam bērniem no 4 gadu vecuma.

Vairāk informācijas: https://www.facebook.com/PERFOracija/

Pasākumi
Pasākumi netika atrasti
Izpārdots PLASTMASAS HULIGĀNI IzpārdotsIzpārdotsPLASTMASAS HULIGĀNI Kaņepes Kultūras centrs, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Loading...
Atjaunot