logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Bagātību sala / Остров Сокровищ

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
SVARĪGA INFORMĀCIJA!
 
Cienījamie skatītāji!
Ja esat iegādājušies biļetes uz izrādēm “Bagātību Sala” pavasarī, kas bija pārceltas uz rudeni, mēs atgādinām, ka izrādes notiks:
3 oktobrī plkst. 12:00 Rīgā (Rīgas Latviešu biedrības nams, Merķeļa iela 13);
4 oktobrī plkst. 12:00 un 15:00 Rīgā (Kultūras pils Ziemeļblāzma, Ziemeļblāzmas iela 36).
 
Iepriekš iegādātās biļetes ir derīgas uz izrādēm:
3 oktobrī plkst. 12:00 Rīgā (Rīgas Latviešu biedrības nams, Merķeļa iela 13);
4 oktobrī plkst. 15:00 Rīgā (Kultūras pils Ziemeļblāzma, Ziemeļblāzmas iela 36).
 
PIEVĒRSIET UZMANĪBU IZRĀŽU NORISES LAIKIEM!
 
Saskaņā ar profilaktiskajiem pasākumiem, kas saistīti ar vīrusa infekcijas Covid-19 tālākās izplatības apkarošanu, zālē tiks piemērota skatītāju izsēdināšana ar distanci.
Lūgums līdz 2020. gada 30. septembrim pa tālruni: 29635153 vai uz e-pastu: andron-sedoff@kolizej.lv sniegt sekojošo informāciju: vai esat vienas ģimenes locekļi, radinieki, kolektīvs (klase, pirmsskolas izglītības iestādes grupa un tml.), norādot rindu un vietu. Informācija ir nepieciešama, lai nodrošinātu Jūsu drošību un kvalitatīvu apkalpošanu.
Pie ieejas zālē tiks mērīta temperatūra. Gadījumā, ja tiks konstatēta paaugstināta ķermeņa temperatūra, organizatori patur tiesības neielaist skatītāju zālē. Atgādinām, ka pie mazākām sliktas pašsajūtas pazīmēm ir jāpaliek mājās, bet ja parādās attiecīgie simptomi, izsauciet ģimenes ārstu.
 
Paldies par sapratni!
Uz tikšanos “Bagātību Salā”
 

 
Latvijas kultūras un izklaides biedrība  “KOLIZEJ” aicina uz spilgtu, muzikālu, teatralizētu cirka šovu „Bagātību sala”.
Bagātību sala – jau tikai nosaukums vien liek domāt par piedzīvojumu, pirātu, bezgalīgās jūras un kaut kā nezināmā tēmu. Mūsu šova varoņi devās ceļojumā, taču vētra izmainīja visus plānus. Sala, kurā ekipāža satika rītu, ne tikai slēpa pārsteigumus un dārgumus, bet arī bīstamus piedzīvojumus. Aizraujošais sižets, negaidītie likteņa pagriezieni un daudz humoru, un cirka – lūk, kas gaida visus viesus šajā šovā. Lielisks garastāvoklis un iespaidu jūra jums un jūsu bērniem ir garantēti!
Izrādē ir izmantoti tādi žanri kā: klaunu priekšnesumi, žonglēšana, ekvilibrs, vingrošana, ilūzija, ķīniešu lauvas,  gaismas diodes šovs un citi pārsteigumi.
Mūsu dārgie skatītāji, mēs aicinām jūs visus, kam patīk cirks un ceļojums kopā ar izrādes varoņiem uz „Bagātību sala”.
 
Vecuma ierobežojums 2+ ( ieeja berniem līdz 4-iem gadiem ar pieaugušo, neaizņemot atsevišķo vietu ir bezmaksas).
Izrādes ilgums: 1 stunda 40 minūtes (ar starpbrīdi).
 
 
 
 
 
 

Vairāk informācijas: http://www.kolizej.lv

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot