logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Atcelts. Nozaudēts Spogulītis / Потерянное Зеркальце

Pi 27.05.2024 19:30
Dailes teātris
Informējam, ka pasākums Nozaudēts Spogulītis / Потерянное Зеркальце, kas bija paredzēts 27.05.2024., Dailes teātrī tehnisku iemeslu dēļ IR ATCELTS.
Ja iegādājāties biļetes Biļešu Serviss mājaslapā, nauda par pasākuma biļetēm tiks atgriezta automātiski uz Jūsu pirkuma brīdī norādīto kontu.
Ja iegādājāties biļetes mūsu tirdzniecības vietās, lūgums aizpildīt naudas atgriešanas formu ŠEIT līdz 2024. gada 4. aprīlim.
Pasākuma rīkotājs atvainojas par sagādātajām neērtībām.
 

 
27. maijā uz Dailes teātra skatuves Aleksandrs Gudkovs, Aleksandrs Pāls, Musja Totibadze, kā arī Jevgenija Borzihs, Kirils Ivanovs un Staņislavs Astahovs (grupa “Самое большое простое число”) Latvijas publikai piedāvās jautrības, burvestības un labām cerībām pilnu muzikālo izrādi “Nozaudēts spogulītis”.
 
“Tas ir neiedomājams iestudējums pilnīgas muzikālās mānīšanās formā, - par izrādi saka Aleksandrs Gudkovs. - Gaidīt pārdabisko - ir vērts, dziedāt līdzi - ir vērts, kliegt no zāles - ir vērts, laist uz izrādi mammas ar bērniem, bet bez vīra - ir vērts, ielaist zālē grūtnieces - nav vērts: var sākties priekšlaicīgas dzemdības no smiekliem un Sašas Pāla aktierspēles. Skatītāji būs sajūsmā!”
 
Šī ir pasaku izrāde pieaugušajiem un bērniem (no 6 gadu vecuma) par rokas spoguļa piedzīvojumiem. Tas bēg no zagļiem un klaidoņiem, sarunājās ar Tualetes galdiņu, Nāru-profesori, nonāk Nirējputna gūstā, vienmēr atrodoties visnegaidītākajās vietās. Un, protams, spogulis ir maģisks: tas atspoguļo priekus un pārdzīvojumus, izmisumu un cerības, noraidījumu un mīlestību, un palīdz tā īpašniekiem ieraudzīt lielu un šķiet neiespējamu vēlmju piepildījumu – pat lidojumu kosmosā.
 
Darbs pie izrādes ilga vairāk nekā pusotru gadu. Tās tapšanā piedalījās vairāk nekā 30 cilvēku no dažādām valstīm: režisori, dekoratori, mākslinieki, scenāristi, mūziķi, aktieri, skaņu režisori un citi. Visa iestudējuma darbība risināsies uz video dekorāciju fona ar rakstnieka un mākslinieka Pāvela Peperšteina ilustrācijām, pēc kura darbu motīviem šī izrāde arī tapusi. Uzveduma kostīmus, sirreālus un “ļoti burtiskus”, radīja komanda no vairākām valstīm mākslinieču Marijas Levinas un Poļinas Grečko vadībā. Mūziku “Nozaudētajam spogulītim” sarakstījusi grupa “Самое большое простое число” - tas ir gan tāda paša nosaukuma audio pasakas klausītājiem jau pazīstams materiāls, gan īpaši  izrādei radītas kompozīcijas, kuras dzīvajā izpildīs iestudējuma mākslinieki.
 
 
 
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
Atcelts. Nozaudēts Spogulītis / Потерянное Зеркальце Pi 27.05.2024 19:30 Dailes teātris
Pasākums Atcelts. Nozaudēts Spogulītis / Потерянное Зеркальце
Datums / Laiks Pi 27.05.2024 19:30
Norises vieta Dailes teātris
Der zināt
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: no 6 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h15min
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
 

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Dailes teātris
Brīvības ielā 75 Rīga Latvija
Organizators
THE EVENTS AGENCY SIA
Ganību dambis 22D, Rīga, LV-1045, Rīga,
Vien. Reģ. Nr.: 40103848958
Pasākums Atcelts. Nozaudēts Spogulītis / Потерянное Зеркальце
Datums / Laiks Pi 27.05.2024 19:30
Norises vieta Dailes teātris
Šī organizatora pasākumi
Pirkt Matteo Bocelli PopulārsPopulārsMatteo Bocelli Dzintaru koncertzāle, Jūrmala
Pirkt Jordan Rakei Jordan Rakei Hanzas Perons
Pirkt bbno$ bbno$ Palladium Rīga
Pirkt Maksims Galkins / Максим Галкин PopulārsPopulārsMaksims Galkins / Максим Галкин Lielais Dzintars, Liepāja
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot