logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Aleksa Dubasa izrāde 'Neuzņemtais kino' ar Sašu Gagarinu (grupa Sansara)

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Rīgā ar jaunu izrādi “Neuzņemtais kino” uzstāsies populārais radioraidījumu vadītājs, rakstnieks Alekss Dubass un grupas “Sansara” līderis Saša Gagarins.  
 
Festivāls Botānika aicina uz jaunu pasākumu – populārā televīzijas un radio raidījumu vadītāja, rakstnieka un žurnālista, ceļotāja Aleksa Dubasa izrādi “Neuzņemtais kino”, kurā piedalīsies grupas “Sansara” līderis Saša Gagarins.  
 
Pasākums notiks 16.februārī plkst.19:00 kinoteātra “Splendid palace” Velvju zālē. “Neuzņemtais kino” ir jauns Aleksa projekts, kas balstās vēl neuzņemto filmu scenārijos un ko papildina Sašas Gagarina dziesmas. Šie aizraujošie, aizkustinošie, romantiskie un bieži arī smieklīgie stāsti notiek dažādos laikos un dažādās valstīs. Skatītāji redzēs dažādus tēlus, sākot no populārām vēsturiskām personībām līdz 90.gadu bandītiem, no 60.gadu atkušņa laiku romantiskiem varoņiem līdz ceļotājiem laikā labākajās Netflix ceļotāju tradīcijās. Bet grupas “Sansara” dziesmas būs ideāls skaņu celiņš šīm vēl neuzņemtajām, taču jau nospēlētajām un režisoru pārdomātajām filmām.
Pasākums notiks krievu valodā.  
 
Par Aleksu Dubasu
2011.gadā Alekss Dubass debitēja kā rakstnieks, laižot klajā grāmatu “Akvastopa noteikumi”, divi stāsti no tās ir veiksmīgi ekranizēti. 2016.gadā klajā nāca Aleksa otrā grāmata “Laimes mirkļi”, kas vienā mirklī kļuva par dižpārdokli. Televīzijas kanāla “Moja planeta” radīto filmu par dažādām valstīm autors un vadītājs. Alekss bieži uzstājas ar literārajiem lasījumiem, kas notiek mājas apstākļu formātā un kurus pavada skaņu celiņi – dzīvā mūzika. Aleksa esejas un stāstus var lasīt populāros žurnālos. Patlaban Alekss Dubass dzīvo Rīgā.
 
Par Sašu Gagarinu (grupas Sansara līderis)
Urālu grupa “Sansara” ir laidusi klajā vairāk nekā desmit dažādu žanru albumus, sākot ar indie rock līdz pat balādēm. Grupas līderis ir mūziķis un dzejnieks Saša Gagarins. Viņš ir šādu populāru dziesmu autors: “Mākoņi”, “Mīlošās acis”, “Rudens tuvojas”, “Bezdelīga”, “Mēs kļūsim labāki”, “Ogles”, “Mati uz pieres”. Grupas dziesmas ir iekļautas populāru filmu (“Aritmija”) skaņu celiņos, bet video ieguvuši balvas starptautiskos festivālos (“Kannu lauvas 2022”, London International Awards 2022, UK Music Video Awards 2022). Pēc kara sākuma lielākā daļa mūziķu pameta Krieviju un pārcēlās uz Balkāniem. Šodien “Sansara” turpina aktīvi koncertēt, laiž klajā jaunas dziesmas (“Rūgts”, “Čūska”, “Jkb-Msk”), u.c.  
 
 
Par festivālu Botānika  
Festivāls Botānika tika dibināts 2019.gadā ar mērķi atvest uz Rīgu aktuālus projektus, atklāt jaunus māksliniekus, papildināt pilsētas kultūras pasākumu programmu ar jaunu formātu, veicināt starpkultūru sakarus. Nosaukums ataino autoru vēlmi rūpīgi atlasīt muzikālos materiālus. Līdztekus mūzikas pasākumiem festivāls organizē projektus mākslas, kino, dzejas jomā, kā arī tikšanās ar ietekmīgām personībām dažādās kultūras un sabiedriskās dzīves jomās. Festivāla ietvaros Rīgā uzstājās vairāki Krievijas neatkarīgie mūziķi: grupas AloeVera, Oqjav, VIA Tatjana, dziedātājas Žeņa Ļubiča un Varvara Vīzbora.
 
Festivāla “BOTĀNIKA” profili:

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot