logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

NEZ DRIFT GRAND FINAL - FINAL FIGHT 2022

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
NEZ Drift lielais fināls ir klāt, šoreiz Biķerniekos sezonas noslēgumā noskaidrosim ne tikai kurš būs Latvijas, Livonijas , Street, Semi Pro un Pro čempions, bet arī kurš būs Ziemeļeiropas čempions 2022.gada sezonā.
Viena trase, Biķernieku sporta kompleksās sporta bāzes galvenā trase, bet tur divas drifta konfigurācijas , kurās drifta notiks paralēli. Semi Pro un Pro savu sezonas noslēdzošo posmu aizvadīs konfigurācijā #fdstyle, jeb konfigurācijā, kura tika braukt Drift Masters sacensībās, bet Street aizvadīs savas sacensībās konfigurācijā #aizstartamajas, jeb tuvo tandēmu trasē!
07.10.2022 Visas dienas garumā tiks aizvadīti treniņi, bet šoreiz arī visas klases aizvadīs savus kvalifikācijas braucienus, jau piektdienā.
08.10.2022 Galvenā sacensību  diena, tandēmu treniņi visām ieskaites klasēm un galvenās tandēmu cīņas, kopā 4 tandēmu fināli vienā dienā!
Noteikti jāpiezīmē, ka Street klase savas galvenās cīņas aizvadīs tumsas formātā, kas noteikti sacensības padara vēl aizraujošākās.
 
Visiem apmeklētājiem, kuri iegādājas biļetes uz sacensībām ir  lieliska iespēja ar biļetēm apmeklēt arī 07.10.2022, tādejādi to izmantojot kā bonusu. Noteikti jāpiemin, ka būs atvērtais dalībnieku parks, un skatītājiem būs iespēja driftu vērot gan no dalībnieku parka, gan no skatītāju tribīnēm.
 
Organizatori aicina visus iepazīties ar pilno sacensību informāciju, kā arī dienaskārtību u.c. aktuāliem jautājumiem apmeklējot http://www.driftlatvia.com/eventinformation/
 

Vairāk informācijas: http://WWW.DRIFTLATVIA.COM

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot