logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

BALTIC DRIFT GRAND OPENING 2022

Se 14.05.2022 14:00
10.00 - 20.00
Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
BALTIJAS DRIFTA SEZONAS ATKLĀŠANA BEIDZOT NOTIKS ATKAL BIĶERNIEKU TRASĒ

Pēc divu gadu pauzes, mēs sezonu atklāsim Biķerniekos! Esam noilgojušies pēc Jums skatītāji, un tāpēc par prieku šim notikumam, visas biļetes būs arī ar ieeju abos dalībnieku parkos- gan Street, gan Semi Pro un Pro! Jums beidzot būs iespēja satikt sportistus un vērot sacensību norisi ne tikai no tribīnēm , bet arī no dalībnieku parka, aplūkot auto, un sajust sacensību gaisotni uz visiem 100%!

Kas vēl Jums noteikti jāzina? Atklāšanas ietvaros drifts notiks divās trasēs vienlaicīgi, kamēr Semi Pro un Pro klases brauks lielajā Biķernieku trasē, tikmēr Street savus startus aizvadīs Spīdveja stadionā, tas nozīmē, ka Jums būs iespēja vērot driftu visas dienas garumā, divās vietās.

Un vēl? Jūsu biļete būs derīga ieejai arī piektdienā, 13.05. kad norisināsies Street, Semi Pro un Pro  klašu treniņbraucieni, bet vakarā- Street klases kvalifikācija.

Vai pietiekoši labi jau izklausās? Ja vēl nē, tad pirmās 300 Biļetes ir  pieejamas  tikai par 15 EUR! Tas viss par godu šim notikumam, ka mēs visi tiksimies Biķerniekos!

Vairāk informācijas meklē www.driftlatvia.com 
uz tikšanos trasē!

Vairāk informācijas: http://www.driftlatvia.com

Pasākumi
Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot