logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne
VEF Promenādē, Ūnijas ielā 8, Rīgā, no 10. maija līdz 26. maijam norisināsies “Hokeja pavasaris VEF KVARTĀLĀ”. Ieeja pasākumā bez maksas.
 
Labiekārtotajā teritorijā VEF Promenādē speciāli Pasaules hokeja svētkiem tiks uzstādīta lielā skatuve un ekrāns, teritorija iekārtota atbilstoši svētkiem – atvērts bārs, street food zona, būs padomāts par dažādām aktivitātēm lieliem un maziem.
Aicinām apmeklētājus ievērot teritorijas drošības noteikumus, atstājot mājās bērnu velosipēdus un skrejriteņus. Teritorijā nebūs atļauts ienest dzērienus un ēdienus. Tāpat jāņem vērā, ka pasākuma laikā tiks fotografēts un filmēts.
 
Automašīnu būs iespēja novietot VEF KVARTĀLĀ Europark apkalpotajā teritorijā vai TC Domina stāvlaukumā.
Domājot par dabai draudzīgu pasākumu, VEF KVARTĀLA bāros darbosies depozīta sistēma.
 
2024. gadā notiks 88. Pasaules čempionāts hokejā. Tas notiks laika posmā no 2024. gada 10. maija līdz 26. maija Čehijas pilsētās Prāgā un Ostravā.
Atļauju 2024. gada Pasaules čempionāta hokejā spēļu publiskai demonstrēšanai izsniegusi Latvijas Televīzija.
 
PAR KUPONU
Viena kupona vērtība ir 4.50 EUR. Viena persona vienā pirkumā var iegādāties ne vairāk kā 5 gab. kuponus. Kuponu, pasākuma laikā pie VEF KVARTĀLA bāra būs iespēja apmainīt pret 2 glāzēm izlejamā VEF alus (pērkot uz vietas 1 alus glāzes cena ir 3,50 EUR).
 
Lūdzu ņem vērā, ka bārā būs jāuzrāda digitāls, izdrukāts vai izprintēts kupons jeb biļete.

VEF Promenādē darbosies depozīta glāžu sistēma, tas nozīmē, ka pie bāra būs jāsamaksā 2 EUR par glāzi, kuru varēsiet papildināt nemaksājot atkārtoti vai nodot, saņemot atpakaļ 2 EUR.
 
 Alkohola lietošana kaitē jūsu veselībai! Alkohola pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta!
 

Vairāk informācijas: http://vefkvartals.lv

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot