logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

BALTIJAS DRIFTA ČEMPIONĀTS

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Latvijas drifta sezonu atklās bez skatītājiem, 20. jūnijā Biķernieku trasē !
 
Ņemot vērā esošo situāciju valstī, kā arī Eiropā, sacensību organizatori pēdējos mēnešus ir aizvadījuši aktīvi, sekojot līdzi notikumiem un strādājot, lai izveidotu vairākas kalendāra versijas, un spētu aizvadīt kvalitatīvu sacensību sezonu.
Sekojot pēdējiem jaunumiem valstī, drifta organizatori, ļoti cer, ka būs iespēja uzsākt sezonu 20. jūnijā Biķernieku trasē. Diemžēl sezonu būs jāuzsāk bez PRO klases sacensībām, jo tik plašas sacensības finansiāli aizvadīt pašlaik nav iespējams.
 
Sezonu plānots atklāt Biķerniekos 20. jūnijā ar Latvijas un Igaunijas drifta kausiem spīdveja stadionā, kur Semi pro klase sacensības aizvadīs pirmo reizi. Sacensībās diemžēl apmeklētājiem ieeja nebūs atļauta, bet sacensību organizatori nodrošinās tiešraidi no sacensībām, lai tā skatītāji var sekot līdzi sezonas atklāšanai.
 
Visas iegādātās biļetes uz sacensībām ir derīgas, ar tām nav jāveic nekādas papildu darbības un balstoties uz vadošajiem noteikumiem, ar biļetēm, kuras skatītāji ir iegādājušies viņi varēs pēc savas izvēles apmeklēt kādu no trīs citiem Latvijas drifta organizētajiem pasākumiem, izvēloties starp Ziemeļeiropas Drifta čempionātu un  Baltijas drifta čempionātu , kurš norisināsies 29.08.2020 Biķerniekos, Raganas katlā, vai 333 Drifta festivālu, kurš norisināsies 12.09.2020 333 sporta kompleksā, vai Baltijas drifta sezonas noslēgumu, kurš norisināsies 03.10.2020 Biķerniekos!
 
Skatītājiem, kuriem neder kāds no piedāvātajiem rezerves datumiem, balstoties uz situāciju, ka viņi ir iegādājušies biļeti uz konkrēto sacensību ar nosaukumu Baltijas drifta atklāšana 20.06.2020., lūdzam vērsties pie pasākuma organizatora SIA EVENT MASTERS, rakstot uz epastu eline@driftlatvia.com līdz 30.06.2020.
 

 
 
20.jūnijā, Biķernieku trasē tik starts Baltijas Drifta čempionātam Latvijā 2020 gada sezonā, kur savā starpā sacentīsies spēcīgākie Baltijas visu klašu piloti- street, semipro un pro.
 
20.jūnijā vienlaikus norisināsies visu trīs Baltijas valstu čempionātu, kā arī Baltijas ieskaites  posmi, ceļu uz leģendāro Biķernieku trasi mēros ne tikai latvieši, bet kupls igauņu un lietuviešu drifteru pulks.
 
Īpašu garšu sacensībām piedos tas, ka tiks lauzta ierastā kārtība un sezona lielajā trasē tiks atklāta ar Biķernieku trases garāko drifta konfigurāciju #longwall. Skatītājiem no tribīnēm pavērsies lielisks skats, pārredzot visu trasē un dalībnieku parkā notiekošo, protams, paralēli arī vērojot uz lielā ekrāna visu trasē notiekošo. Organizatori piesaka, ka šī būs vienīgā reize šogad, kad tiks braukta tieši šī konfigurācija, parasti ar šo konfigurāciju sezonu noslēdza, šogad atklās, būs interesanti un aizraujoši.
 
Uz starta izies arī Latvijas, Igaunijas un Lietuvas drifta kauss, kam šīs, protams, arī būs sezonas atklāšanas sacensības. Jau ierasts, ka latviešu braucēji SemiPro klasē demonstrē atraktīvu sniegumu, bet šoreiz viņiem pievienosies igauņu un lietuviešu censoņi, kas cīņas padarīs divtik spraigas. Semipro klasei konfigurācija atšķirsies no PRO ar to, ka tā būs īsā versija #longwall konfigurācijai ar mazliet savādākām vērtēšanas zonām.
 
Street sacensības notiks paralēli Semipro un Pro sacensībām, bet Spīdveja stadionā, tas nozīmē drifts divās vietās vienlaicīgi. Street sacensībās skatītāji varēs vērot no dalībnieku parka vai Spīdveja vidējās tribīnes. Street klase jau iepriekšējā sezonā parādīja sevi kā ļoti skatāmu klasi, kur sīvas cīņas notiek jau sākoties pirmajiem tandēmiem, šogad Street klasē arī būs jaunums, dalītas divas tandēmu sesijas, lai noskaidrotu labāko.
Ar ieejas biļeti uz sestdienu, piektdienas treniņos ieeja būs bez maksas.

Sacensības notiks divās vietās vienlaicīgi, visiem apmeklētājiem būs iespēja apmeklēt dalībnieku parkus, šoreiz divus, jo street dalībnieku parks būs izvietots blakus Spīdveja tribīnēm, bet Semipro un Pro klases dalībnieku parks, standarta vietā- Biķernieku kartodromā - dalībnieku parka ieeja ir ietverta ieejas biļetē.
 
Paralēli sacensībām, apmeklētājiem būs iespējā piedalīties dažāda veida atrakcijās, Semipro un Pro dalībnieku parkā darbosies 1188 bezmaksas bērnu laukums, skatītāju pusē atrakcija no LGK, būs iespēja iztestēt bērniem elektriskos auto, visiem izmēģināt loku šaušanu, un , protams izbaudīt driftu, tikai mazākā mērogā, RC drift trasē.

Vairāk informācijas: http://WWW.DRIFTLATVIA.COM

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot